Kotek bez uszu przywrócił jej radość życia. Teraz zwierzak jest gwiazdą internetu!

Kotek bez uszu przywrócił jej radość życia. Teraz zwierzak jest gwiazdą internetu!

Molly Lichtenwalner jest studentką z Baltimore, która cierpiała na zaburzenia lękowe spowodowane wypadkiem samochodowym. Teraz czuje się już dużo lepiej, a wszystko dzięki kotu bez uszu, którego przygarnęła ze schroniska. Poznajcie historię niesamowitej przyjaźni między dziewczyną a głuchym kotkiem Otitisem!

Molly z Otitisem

Najlepsze lekarstwo na lęki

Molly Lichtenwalner jest studentką z Baltimore, która jeszcze do niedawna miała kłopoty z funkcjonowaniem, gdyż cierpiała na zaburzenia lękowe spowodowane wypadkiem samochodowym, w którym brała udział. Dziewczyna uznała, że przygarnie zwierzątko, które pomoże jej zapomnieć o traumatycznym wydarzeniu.

„”Po wypadku wciąż czułam niepokój. Zdecydowałam, że nadszedł czas, aby zaopiekować się zwierzęciem, które pomoże mi uporać się z lękami” – mówi Molly.

Najlepszy przyjaciel

Gdy Molly zobaczyła w schronisku białego kotka bez uszu, od razu wiedziała, że to właśnie jego weźmie do swojego domu. Okazało się, że Otitis w przeszłości musiał przejść operację usuwania cyst, która skończyła się amputacją uszu. Poprzedni właściciele nie chcieli mieć „niekompletnego” zwierzaka, dlatego oddali go do schroniska. Dziewczyna w dzieciństwie opiekowała się głuchym pieskiem, więc doskonale wiedziała, co ją czeka.  

„Wtedy zobaczyłam w schronisku Otitisa. Stary, schorowany i niesłyszący kot, którego nikt nie chciał przygarnąć. Gdy go pierwszy raz przytuliłam, wiedziałam, że będzie moim najlepszym przyjacielem. A on odwdzięcza mi się tym samym. Cały czas się do mnie tuli!” –  mówi Molly.

Molly i kotek Otitis

Kot Otitis

Kocia gwiazda

Dziewczyna mówi, że nic nie pomogło jej bardziej w likwidowaniu lęków niż głaskanie Otitisa. Dzięki Molly głuchy kotek zyskał  nie tylko kochający, ciepły dom, ale również popularność na całym świecie! Szczęśliwa właścicielka futrzaka założyła profil na Instagramie – adventuresofotitis, na którym publikuje zdjęcia swojego zwierzaka. Musimy przyznać, że kotek jest bardzo fotogenicznym, uroczym modelem 😉

Głuchy kotek Otitis


Źródło zdjęć: www.instagram.com/adventuresofotis              

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ