Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Komu Doda zadedykuje nową płytę? Już wiemy!

Doda wyznała, że nagrywa nową płytę, która być może będzie ostatnią w jej karierze. Komu zadedykuje nowy album i czego możemy się spodziewać?

Komu Doda zadedykuje nową płytę?

Doda coraz częściej wspomina, że ma dość show-biznesu. Szczególnie przeszkadzają jej bezduszne zasadami, jakie w nim panują. Dlatego być może nowy album będzie jej ostatnim.

„Chciałabym żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy. Bo kto wie, może to moja ostatnia płyta? Czemu ostatnia płyta? Pracuję od 13. roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show-biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie” – mówiła artystka.

A komu zadedykuje nowe nagrania?

„Obiecałam babci, że nagram płytę w jej guście, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale, tak jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonałam „Niech żyje bal” – zdradziła Doda w Party.

Przypominamy, że ukochana babcia artystki zmarła w czerwcu tego roku w wieku 91 lat. Pani Pelagia i piosenkarka były bardzo ze sobą zżyte. Babcia zajmowała się wnuczką już od dzieciństwa. Śpiewała jej kołysanki na dobranoc. Jesteśmy pewni, że byłaby dumna z nowego krążka Dody.

Babcia byłaby dumna

Piosenkarka zdradziła też, że ostatnio wiara pomaga jej odnaleźć się w świecie gwiazd. Regularnie chodzi do kościoła, co bardzo ucieszyłoby babcię, która przez wiele lat powierzała wnuczkę opiece Boga. Artystka mówiła też, że to właśnie babcia wymodliła jej męża.

„Chodzę do kościoła, bo mam taką potrzebę. Przyszedł taki moment w moim życiu, że mam przesyt całego świata show-biznesowego i złych emocji, które się nim rządzą. Tu każdy dla każdego wilkiem. Jestem serdeczną osobą i zaczęłam sama nie lubić tego, kim się staję. Co mi daje taka cotygodniowa msza? Bardzo dużo. To moment, że mogę się oczyścić ze wszystkich minusów, które daje show-biznes i pozbyć się tego. Wyciszyć się, ułożyć sobie hierarchię wartości. Dojrzałam do tego dopiero po 30-stce. Chcę być lepszym człowiekiem” – mówiła Doda w nagraniu na Instagramie.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ