Kolejna Instagramowa aferka, i zdenerowawana modelka!

Jak skończył się jej wypoczynek na Bali?

Natalie Schlater – szwedzka modelka, opublikowała ostatnio na swoim Instagramie, zdjęcie ze swojej egzotycznej wyprawy na Bali. Widać na nim, modelkę w bikini, która z zaciekawieniem przygląda się pracującym w polu ryżowym tubylcom.
 
„Rozmyślając, jak odmienne jest moje życie, od życia zbierających ryż na tym polu, każdego dnia”. Modelka w taki sposób opisała zdjęcie. Co natychmiast spotkało się z ogromną krytyką. Modelce zarzucono głupotę, brak wrażliwości i narcyzm. Jak modelka się z tego wytłumaczyła?
 
„Wydaje mi się, że bardzo źle zrozumieliście to, co miałam na myśli.
Jestem bardzo świadoma moich przywilejów i wdzięczna za wszystko, co mam w swoim życiu. Zrozumiałam, jak ciężko pracujący i niewiarygodnie mili są ludzie w Indonezji i nigdy nie chciałam wyjść na osobę nie szanującą innych. Przepraszam, jeśli uraziłam kogoś uczucia. Nie było to moim zamiarem.” Napisała, również na swoim Instagramie. 
Przeprosiny jednak nic nie dały. Modelka posunęła się więc o krok dalej, usuwając swoje konto na Instagramie. Natalie tłumaczyła, że nie miała pojęcia, że zdjęcie zostanie tak źle przyjęte i wywołała aż taką krytykę:
 
„Naprawdę moje serce pękło, gdy zobaczyłam, że to zdjęcie zostało tak odebrane. Kocham indonezyjczyków i ich kulturę”
 
Dodała, także że ciężko pracuje, na to by móc wystarczająco zaoszczędzić na tego typu wyjazdy.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ