Kochanego ciała nigdy za wiele?!

Wielu mężczyzn preferuje kobiety o rubensowskich kształtach. Jeśli jednak obiekt pożądania stanowią kobiety, które swoim rozmiarem wykraczają poza wszelkie przyjęte kanony piękna, a olbrzymia otyłość partnerki staje się fetyszem, wówczas mamy do czynienia ze zjawiskiem feedingu.

anglerz.com

Feeders (dokarmiacz, wypasacz) to termin dotyczący osoby, której pragnieniem jest ciągłe dokarmianie partnera, a w miejscu akceptacji pojawia się chorobliwa fascynacja jego otyłością. Podany termin odnosi się nie tylko do mężczyzn, ale również do kobiet. Miłośnikom rozmiarów 3XL wystarcza przeważnie chęć dokarmiania, ale czasami potrzeba powiększania rozmiarów partnera ma podłoże seksualne. W środowisku feedersów wyodrębniono kilka podziałów, które decydują o rodzaju ról oraz stopniu fascynacji. Kobiety określane są mianem gainerek (przybierających na wadze), foodee (osoby, które odczuwają satysfakcję seksualną z jedzenia i fantazjowania na ten temat) oraz BBW (Big Beautiful Woman – wielka piękna kobieta). Dokarmiacze dzieleni są głównie na cztery grupy.

Opiekunowie

Opiekunowie chcą zrobić wszystko dla swojego partnera – są na skinienie palcem. Karmią partnera łyżką, uzależniając go od siebie. Niejednokrotnie opiekę przenoszą na inne aspekty życia swojej drugiej połówki – ubieranie, mycie i rozpieszczanie. W pewnym momencie osoby pielęgnowane stają się nieporadne jak małe dziecko, zwłaszcza kiedy stają się otyłe i tracą zdolność do samodzielnego wykonywania wielu czynności. Obie strony korzystają z bliskości i intymności, które wynikają z tego typu relacji.

Dominatorzy

Feeders, będący dominatorem w związku, zachowuje kontrolę nad drugą osobą. Osoby karmione podporządkowują się całkowicie swoim wielbicielom. Są świadome swej otyłości, ale w ich mniemaniu nie mogą się sprzeciwiać swojemu partnerowi i dlatego sprawiają mu przyjemność pochłaniając wszystko, co ten im zaserwuje. Zdarzają się skrajne przypadki, kiedy są rozbierani do naga, przywiązywani do łóżka i siłą karmieni za pomocą lejków i rurek.

Zachęcacze

Dla zachęcaczy ważny jest faktyczny proces przybierania na wadze ich obiektów pożądania. Wywierają presję na partnerach i śledzą ich postępy. Zbierają szczegółowe informacje o wymiarach drugich połówek. Dokonują systematycznych pomiarów ich różnych partii ciała – obwodu bioder, klatki piersiowej, ud, ramion, brzucha. Ważą z dokładnością do setnej kilograma, obliczają wskaźniki BMI, procentową zawartość tkanki tłuszczowej oraz tempo podstawowej przemiany materii. Często prowadzą „dziennik okrętowy”, w którym skrupulatnie zapisują wszelkie obserwacje oraz nagrywają postępy partnerów w przybieraniu na wadze. Mają starannie opracowany plan „tuczenia” swoich wybranek – wybierają produkty o jak największej wartości energetycznej, a ich lodówki i szafki wypełnione są po brzegi żywnością.

Gracze ról

Nie wszyscy feedersi dążą do bycia z otyłą osobą lub jeszcze nie odnaleźli skłonnej do poświęceń gainerki. Marzenia wielu dokarmiaczy nie wychodzą poza sferę fantazji oraz nie czują potrzeby realizowania ich w prawdziwym życiu. Dość często znajdują spełnienie poprzez uczestniczenie w grupach dyskusyjnych oraz w odgrywaniu ról dokarmiaczy. Przerabiają ubrania partnerów, żeby sprawiali wrażenie grubszych niż są w rzeczywistości, piszą opowiadania o przyroście wagi, tworzą rysunki tkanki tłuszczowej lub zniekształcają zdjęcia otyłych ulubieńców.

Porozumienie występujące pomiędzy feedersem i gainerką najczęściej przynosi obu stronom zadowolenie. Wiele kobiet, czuje się szczęśliwych w takich związkach, ponieważ są akceptowane przez drugą osobę. Internetowe fora pełne są gainerek, które prowadzą dyskusje o wadze, którą chciałyby osiągnąć. Najbardziej przedsiębiorcze z nich ze swojego zamiłowania do przybierania na wadze zrobiły dochodowy interes. Niektórzy mężczyźni fundują im posiłki i zakupy, a nawet są skłonni zapłacić dużą sumę pieniędzy za randki z najbardziej otyłymi. Jeśli jednak motywowanie drugiej osoby do tycia przybiera formę manipulacji, jedzenie przestaje pełnić normalną funkcję fizjologiczną, a staje się patologiczną obsesją, wówczas dokarmiacz zdobywa władzę nad swoją partnerką. Prowadzi to poważnych zaburzeń zarówno natury fizycznej, jak i psychicznej u dokarmianych kobiet.

Paulina Rożej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

909 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Czerwona nić przeznaczenia między partnerami

Co to takiego? Stare legendy mówią, że każdy w swoim życiu ma jedną, przeznaczoną sobie...