Kobieta, którą wyrzucono z pracy w Avonie, dostała nowe stanowisko

Kobieta, którą wyrzucono z pracy w Avonie, dostała nowe stanowisko! Pomogła Małgorzata Kożuchowska

Kilka tygodni temu było głośno o emocjonalnym wpisie Patrycji Frejowskiej, byłej pracownicy firmy Avon. Kobieta napisała na Facebooku, że zwolniono ją z pracy, po tym jak dowiedziano się, że ma raka piersi. Firma wydała oświadczenie, w którym napisała, że nie zostawi byłej pracownicy bez pomocy oraz dołoży wszelkich starań, aby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. W sprawę zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska! Jak zakończyła się ta historia?

Kobieta, którą wyrzucono z pracy w Avonie, dostała nowe stanowisko!

Patrycja Frejowska, Była pracownica firmy AVON, opublikowała na Facebooku kilka tygodni temu emocjonalny wpis.  Kobieta napisała, że zwolniono ją z pracy, po tym jak firma dowiedziała się, że ma raka piersi. Oficjalnym powodem był niewystarczający poziom multitaskingu… W ten sposób została z rakiem i bez środków do życia. Temat nie pozostał bez echa. Internauci nie kryli oburzenia,  domagali się wyjaśnień, a na fanpage firmy opublikowano bardzo wiele negatywnych komentarzy. końcu  Avon opublikował komunikat w tej sprawie. Obiecano, że chora otrzyma stosowne wsparcie, a podobna sytuacja już się nie powtórzy. Jak potoczyła się dalsze losy Patrycji Frejowskiej?

„Kochani, chciałam Was poinformować, jak potoczyły się dalej moje sprawy.

Zaproponowano mi stanowisko Pełnomocnika ds. Pomocy Pracownikom Przewlekle Chorym w AVON Polska. Przyjęłam je. Będę mogła pomagać innym osobom w firmie, które mogą potrzebować pomocy w przyszłości. Nikt nie zostanie z problemem sam.

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy <3 Czuję się dzięki Wam dużo silniejsza!! 🙂 Mam nadzieję, że to pomoże mi szybko uporać się z chorobą nowotworową. Wiele osób napisało do mnie, przedstawiając swoje problemy i sytuacje – wiem jak wiele jest do zrobienia. Chciałabym wykorzystać swoje doświadczenie i pomagać osobom w takiej sytuacji, jak ta w której się znalazłam” – napisała kobieta na Facebooku.

Pomoc Małgorzaty Kożuchowskiej

Okazuje się, że w sprawę zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska! Przypominamy, że aktorka jest ambasadorką firmy Avon, więc gwiazda tym bardziej chciała, aby wszystko zakończyło się pomyślnie.   

Byłyśmy z Małgosią w tym czasie w ciągłym kontakcie z przedstawicielami marki i otrzymałyśmy zapewnienie o toczących się rozmowach. Małgosia jest bardzo zadowolona, że sprawa szybko znalazła swoje szczęśliwe zakończenie. Jako ambasadorka Avon jest dumna, że reprezentuje firmę, która potrafi z klasą stawić czoła nawet najtrudniejszym sytuacjom i dla której na pierwszym miejscu zawsze jest człowiek – powiedziała Gabriela Piekarniak, menadżerka aktorki, w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Do domu!!!☀️😀#sunysunday #lovemybaby #warsaw #hot #ladujebaterie #longday

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgorzatakozuchowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...