A może sylwester w Krakowie?

Jan-rapowanie, Albo Inaczej i The Dumplings gwiazdami Miejskiego Sylwestra w Krakowie! 

Fot: Facebook The Dumplings

Sylwester coraz bliżej, i pojawia się problem jak co roku – gdzie i jak go spędzić? Tym razem Kraków przybywa z ciekawą i nieoczywistą propozycją. Na pewno nie jest to propozycja dla klasycznego, masowego odbiorcy. Jednak i ona zapewne znajdzie wielu zwolenników. Może więc warto już teraz ogarnąć sylwestrowe sprawy i zdecydować się na nietuzinkowego sylwka w Krakowie. Na pewno warto. Dlaczego? Nasza rekomendacja wynika ze składu, jaki tej nocy zobaczymy na scenie. Na  Rynku Głównym pojawi się Jan-rapowanie. I to zapewne nie przez przypadek – w końcu Janek pochodzi z Krakowa. Można więc podejrzewać, że będzie to wyjątkowy dla niego sylwester, jak i koncert. Kto się skusi na dobre skille i niezapomniany klimat, w wykonaniu Janka?

Swój gig zagra również projekt Albo Inaczej. Czyli Ten Typ Mes, Te-Tris, Piotr Zioła, Paulina Przybysz, Ralph Kamiński, Andrzej Dąbrowski, no i Krystyna Prońko – taki skład robi wrażenie. I… oczywiście pojawi się w Krakowie! Was chyba więc też nie może tam zabraknąć. 

Wisienką na torcie, zaraz po północy będzie występ duetu The Dumplings. A to również robi”wow”, dlaczego? Bowiem duet ten już ogłosił zawieszenie swojej scenicznej działalności. W związku z czym jeśli jesteście fanami tego duetu, jak my, to najlepsza okazja do posłuchania ich prawdopodobnie ostatni raz. A będzie można to zrobić pod Wawelem.

A Więc… do zobaczenia?

Zobacz także:

 

Dodaj komentarz

5218 More posts in Newsy category
Recommended for you
Pielęgnacja skóry podczas mroźnych dni

Jak dbać o skórę podczas zimy? Czy w tym czasie powinniśmy używać innych kosmetyków niż...