Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka retuszuje zdjęcia? Odpowiedziała!

Katarzyna Skrzynecka jest aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje zdjęcia z rodziną czy przyjaciółmi. Czy gwiazda retuszuje fotografie? Już wiemy!

Katarzyna Skrzynecka retuszuje zdjęcia? Odpowiedziała!

Katarzyna Skrzynecka w wakacje ma aktywny czas. Gwiazda jeździ ze spektaklami po całej Polsce, spędza również dużo czasu z rodziną. Na Instagramie możemy zobaczyć liczne fotografie z ostatnich miesięcy. 

Jednak niektórzy internauci uważają, że gwiazda retuszuje zdjęcia. Nie tylko swoje, ale również córki… Aktorka odpowiedziała, co myśli na ten temat!

“Czasem piszę o spektaklach… Czasem o koncertach… Czasem o rodzinie… Czasem żartem… Czasem serio… Co któryś mój post aktywuje frustrację niektórych Gości mojego Profilu… Obsesja internautów z jakimiś filtrami graficznymi 😆😆😆. Smętne to.I śmieszne to. Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie BEZ operacji plastycznych i BEZ programów graficznych 👎Co bardziej nawiedzeni, dopatrują się nawet “wygładzenia zmarszczek” na twarzy mojej 7-letniej córeczki 🤣🤣🤣 oraz “wymalowanych rzęs” na naturalnej ciemnej oprawie oczu niebieskookiego dziecka 👎👎👎” – napisała Katarzyna Skrzynecka.

Gwiazda uważa, że osoby, które w niemiły sposób komentują zdjęcia innych na Instagramie albo doszukują się dziury w cały.

“Ech, biedni są tacy frustraci. Dodatkowo jak fajnie jest komentować ludzi o profilach sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem, samemu bohatersko kuląc się za pseudonimem 👎👎👎 Na szczęście to JA decyduję, jakim hejterskim avatarom blokuję dostęp do odwiedzania mojego Profilu. Nie liczy się ilość “klikalności followersów” tylko JAKOŚĆ, KLASA I POZYTYWNA ENERGIA 🌞👍☘ Pozdrawiam ☘ #nature #nofilter #48lat #kobieta #actresslife #uśmiech #pozytywnemyślenie” – czytamy na Instagramie aktorki. 

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...