Katarzyna Skrzynecka: kupowanie sobie markowych torebek czy ubrań u projektantów tylko po to, aby włożyć je tylko raz, to próżność

Katarzyna Skrzynecka retuszuje zdjęcia? Odpowiedziała!

Katarzyna Skrzynecka jest aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje zdjęcia z rodziną czy przyjaciółmi. Czy gwiazda retuszuje fotografie? Już wiemy!

Katarzyna Skrzynecka retuszuje zdjęcia? Odpowiedziała!

Katarzyna Skrzynecka w wakacje ma aktywny czas. Gwiazda jeździ ze spektaklami po całej Polsce, spędza również dużo czasu z rodziną. Na Instagramie możemy zobaczyć liczne fotografie z ostatnich miesięcy. 

Jednak niektórzy internauci uważają, że gwiazda retuszuje zdjęcia. Nie tylko swoje, ale również córki… Aktorka odpowiedziała, co myśli na ten temat!

“Czasem piszę o spektaklach… Czasem o koncertach… Czasem o rodzinie… Czasem żartem… Czasem serio… Co któryś mój post aktywuje frustrację niektórych Gości mojego Profilu… Obsesja internautów z jakimiś filtrami graficznymi ???. Smętne to.I śmieszne to. Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie BEZ operacji plastycznych i BEZ programów graficznych ?Co bardziej nawiedzeni, dopatrują się nawet “wygładzenia zmarszczek” na twarzy mojej 7-letniej córeczki ??? oraz “wymalowanych rzęs” na naturalnej ciemnej oprawie oczu niebieskookiego dziecka ???” – napisała Katarzyna Skrzynecka.

Gwiazda uważa, że osoby, które w niemiły sposób komentują zdjęcia innych na Instagramie albo doszukują się dziury w cały.

“Ech, biedni są tacy frustraci. Dodatkowo jak fajnie jest komentować ludzi o profilach sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem, samemu bohatersko kuląc się za pseudonimem ??? Na szczęście to JA decyduję, jakim hejterskim avatarom blokuję dostęp do odwiedzania mojego Profilu. Nie liczy się ilość “klikalności followersów” tylko JAKOŚĆ, KLASA I POZYTYWNA ENERGIA ??☘ Pozdrawiam ☘ #nature #nofilter #48lat #kobieta #actresslife #uśmiech #pozytywnemyślenie” – czytamy na Instagramie aktorki. 

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2426 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
“Proceder” podbija polskie kina

"Proceder" - Tomasza Węgrzyna, jest wielkim przebojem polskiego kina. Film o zmarłym Chadzie, w polskich...