Natalia Klimas urodziła: To jest jazda bez trzymanki

Natalia Klimas urodziła: To jazda bez trzymanki

Natalia Klimas urodziła pierwsze dziecko. Aktorka wraz z mężem powitała na świecie córeczkę Zuzię. Dziewczynka jest cała i zdrowa, a gwiazda dziękuje wszystkim za wsparcie! Przeczytajcie, co napisała!

Natalia Klimas urodziła: To jest jazda bez trzymanki

Natalia Klimas pokazała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z córeczką Zuzią. Aktorka dziękuje personelowi szpitalnemu za fachową opiekę. Wszystko odbyło się tak, jak należy.

„Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Zwłaszcza wspaniałemu Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, który zmienił ten szpital nie do poznania, cudownej Doktor Marcie Szajnik, dzięki której czułam się spokojna i bezpieczna, cudownym położnym, a zwłaszcza Pani Natalii M. Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!” – napisała Natalia Klimas na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B0k2-VRCaTP/

Romantyczny ślub

Rok temu aktorka wyszła za mąż za Mikołaja Bobera, który jest biznesmenem. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym. Mężczyzna ma na Mazurach dużą posiadłość. To on najbardziej wspierał żonę przed porodem.

„Dziś pierwsza rocznica Naszego ślubu. Uczesałam i umalowałam się tego dnia, sama. Sukienke uszyła mi Mama, zwiewną, dziewczęcą, taką, żebym czuła się w niej swobodnie. Welon to był kawałek tiulu, kupiony za grosze. Przysięga odbyła sie pod starym dębem, ozdobionym białymi kwiatami. Potem były tańce na tarasie przy zachodzie słońca, i uroczysta kolacja przy świecach. Wszystko w naszym domu, na Mazurach. Obecnych gości, licząc nas, było dziewiętnaście osób. Wszyskie te osoby znają nas od lat i kochają naprawdę. To były tak ogromne emocje, że wielu szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam, że było jakoś tak prawdziwie, wzniośle i pięknie zarazem❤️” – napisała Natalia Klimas.

Świeżo upieczonym rodzicom i ich córeczce życzymy wiele radości!

https://www.instagram.com/p/B0WImiDis-1/

——————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ