Katarzyna Bosacka o nowym programie! Wiemy, jak się będzie nazywał!

Katarzyna Bosacka zakłada kanał na YouTube!

TVN w trybie natychmiastowym zerwało współpracę z Katarzyną Bosacką. Jednak okazuje się, że dziennikarka ma już nowe plany na przyszłość! Co będzie robić?

Gwałtowne rozstanie

Katarzyna Bosacka przez 13 lat związana była ze stacją TVN. Dziennikarka tworzyła m.in.: „Wiem, co jem” i „Wiem, co kupuję”, „Gwiazdy od kuchni” czy “Co nas truje”. Jednak TVN w trybie natychmiastowym zerwało z nią umowę ze względu na niedotrzymanie warunków kontraktu. Katarzyna Bosacka jednak jest zdania, że obie strony są winne.

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie.

Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy.

Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki” – czytamy w oświadczeniu Katarzyny Bosackiej.

Katarzyna Bosacka zakłada kanał na YouTube!

Dziennikarka ustawiła na Facebooku status „Wolna kucharka”. Okazuje się, że w ciągu kilku godzin dostała aż 5 propozycji pracy. Jak potoczą się dalsze losy gwiazdy? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno będziemy mogli zobaczyć ją na YouTube!

„Trzymamy za Panią Katarzynę Bosacką kciuki i mocno wspieramy, gdyż zawsze pokazuje i szczerze mówi o jakości produktów i ich składnikach, z którymi mamy do czynienia na co dzień, wzbudzając tym różne emocje. Na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm i rzetelność- tak jak my. Pani Kasiu, witamy na pokładzie i wspieramy w nowym projekcie. Start kanału YT już 1 sierpnia!” – zdradziła firma OnlyBio OnlyEco, z którą współpracuje Katarzyna Bosacka.

W takim razie z niecierpliwością czekamy na nowy projekt!

https://www.facebook.com/OnlyBioOnlyEco/posts/1158601384321593?__xts__[0]=68.ARAluB8LVGRp3OUrzyD1eyMG09xyFw5qhyJH5jXQ4-RNRooI_qYvzOM-RSKqCIhYzbuldcikwW–qZaL6lEmqLckZ91VT1yYQYYOEexG_K9rAdKq3uPU8CizJAQm4R2y3w_QaCWlFnXjMp3BGVjKEVUSeP6IrB9livZDFXBIS0ghriPb8syaprSkUJiy9D-JGdO11ZIjqbNRNNJSbL3aaIPQxdv1CnU-jm5Cqlsw_903QOUDwDxgKo1IvZSF21idYsJYUC5pa4uoyEGhwJzNsNKhjApxvtr_SInFU4URH7s-DMUI-RIooE5y4Ran-KBhdGvUsIcdkxZxX2ijv_3_1g&__tn__=-R

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ