Jak Kasia Moś przygotowuje się do Eurowizji

Jak Kasia Moś przygotowuje się do Eurowizji? Będzie wielkie show?

Już w maju Kasia Moś będzie reprezentować Polskę podczas półfinału Eurowizji. Jak piosenkarka przygotowuje się do swojego występu w Kijowie?

Jak Kasia Moś przygotowuje się do Eurowizji?

Półfinał Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Nasz kraj będzie reprezentować Katarzyna Moś, która z piosenką „Flashlight” wygrała polskie preselekcje do międzynarodowego konkursu. Na czym szczególnie skupia się artystka, aby za dwa miesiące zachwycić publiczność w Kijowie oraz widzów zgromadzonych przed telewizorami?

Wokalistka zdradza, że przed wszystkim pracuje nad swoim głosem. Chciałaby zagrać dużo koncertów przed muzycznym festiwalem. Każdy występ na żywo dużo ją uczy oraz oswaja ze sceną.

„Przygotowania to w głównej mierze nieustanna praca nad swoim głosem. Mam również nadzieję, że przed Eurowizją zagramy wiele koncertów. Każdy zagrany, zaśpiewany koncert oswaja nas ze sceną i uczy zdecydowanie najwięcej” – przyznaje gwiazda w rozmowie z „Super Expressem”.

Jak będzie wyglądać choreografia?

Piosenkarka nie planuje zaskakującej choreografii, ale ważną rolę będą pełnić wizualizacje. Uważa, że to oryginalny pomysł, który spodoba się widowni. Jednak na razie nie chce zdradzać szczegółów.

„Nie będziemy mieć jako takiej choreografii, ale bardzo ważne będą wizualizacje. Mamy już jakiś pomysł, musimy to oczywiście przegadać również z telewizją. Wydaje mi się, że musi być jakiś oryginalny pomysł, coś takiego co ludzi zaskoczy. Nie koniecznie to musi być klaskanie i i zakładanie nosa klauna, ale może to być coś oryginalnego. Mamy pomysł, nie będę na razie mówić co, mam nadzieję, że rzeczywiście wszyscy razem dojdziemy do wniosków, że warto ten nasz pomysł zrealizować” – mówi artystka.

Jak polska wokalistka ocenia swoje szanse?

Nie wybrano jeszcze wszystkich uczestników konkursu, dlatego artystka jeszcze nie wie, jak widzi swoje szanse. Zdradza, że rok temu zachwycił ją występ Michała Szpaka, który w finale zajął ósme miejsce.

„Zeszłoroczny występ Michała Szpaka powalił mnie wokalnie na kolana. Michał jest naprawdę rewelacyjnym wokalistą” – mówi Kasia Moś.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Kasia Moś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ