Agnieszka Sienkiewicz o swoim sekretnym ślubie! Dlaczego nie dała się dziennikarzom?

Agnieszka Sienkiewicz o swoim sekretnym ślubie! Dlaczego nie dała się dziennikarzom?

Agnieszka Sienkiewicz o swoim ślubie! Aktorka w maju tego roku wzięła ślub. To był jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu. Jak wspomina tę uroczystość?

Agnieszka Sienkiewicz o swoim sekretnym ślubie! Dlaczego nie dała się dziennikarzom?

Agnieszka Sienkiewicz w maju wzięła ślub. Dla aktorki to były niezapomniane chwile. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” cieszy się, że nie zdradzili daty uroczystości dziennikarzom. Dzięki temu mogła w spokoju spędzić ten wyjątkowy dzień.

„Był zdecydowanie jednym z najpiękniejszych w życiu! Jestem wdzięczna wszystkim gościom, że nie zdradzili daty fotoreporterom ani dziennikarzom. Chcieliśmy mieć ten dzień tylko dla siebie, spędzić go wyłącznie z najbliższymi. Niektórzy ostrzegali, że się nie uda, ale się udało! Mam w sobie ogromną potrzebę rozdzielania życia prywatnego od zawodowego. Dla mnie spokój rodziny jest priorytetem” – mówiła aktorka w rozmowie z „Fleszem”.

Czy nie kusiło jej, aby pochwalić się zdjęciami sukni w mediach społecznościowych?

„Pewnie, że kusiło, bo sukienka była piękna. Ale podjęłam decyzję i postanowiłam być konsekwentna” – tłumaczyła aktorka.

Dlaczego na weselu nie było Barbary Kurdej-Szatan?

Tuż po ślubie wiele osób zastanawiało się, dlaczego na uroczystości nie było Barbary Kurdej-Szatan? Jednak okazało się, że panie tak naprawdę się nie znają! Zagadka wyjaśniona!

Kochani!!!! Z ogromna radością chciałabym Was poinformować ze od kilku dni mam przyjemność bycia Żona 😱😱😱😱😜😜 wbrew rożnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat , uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się ciesze ze udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu💍💍💍 Niestety @kurdejszatan na imprezie się nie bawiła drodzy dziennikarze gdyż najzwyczajniej w świecie – nawet się nie znamy 😂😂😂😂 gratuluje rzetelności i sztuki dedukcji 👌👌👌😂 Baśka !!! Pozdrawiam ciepło i mam nadzieje ze bawiłaś się dobrze gdzie indziej 💪💪💪 pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy Agnieszka Sienkiewicz – Gauer – pisała gwiazda na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...