Agnieszka Sienkiewicz o swoim sekretnym ślubie! Dlaczego nie dała się dziennikarzom?

Agnieszka Sienkiewicz o swoim sekretnym ślubie! Dlaczego nie dała się dziennikarzom?

Agnieszka Sienkiewicz o swoim ślubie! Aktorka w maju tego roku wzięła ślub. To był jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu. Jak wspomina tę uroczystość?

Agnieszka Sienkiewicz o swoim sekretnym ślubie! Dlaczego nie dała się dziennikarzom?

Agnieszka Sienkiewicz w maju wzięła ślub. Dla aktorki to były niezapomniane chwile. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” cieszy się, że nie zdradzili daty uroczystości dziennikarzom. Dzięki temu mogła w spokoju spędzić ten wyjątkowy dzień.

„Był zdecydowanie jednym z najpiękniejszych w życiu! Jestem wdzięczna wszystkim gościom, że nie zdradzili daty fotoreporterom ani dziennikarzom. Chcieliśmy mieć ten dzień tylko dla siebie, spędzić go wyłącznie z najbliższymi. Niektórzy ostrzegali, że się nie uda, ale się udało! Mam w sobie ogromną potrzebę rozdzielania życia prywatnego od zawodowego. Dla mnie spokój rodziny jest priorytetem” – mówiła aktorka w rozmowie z „Fleszem”.

Czy nie kusiło jej, aby pochwalić się zdjęciami sukni w mediach społecznościowych?

„Pewnie, że kusiło, bo sukienka była piękna. Ale podjęłam decyzję i postanowiłam być konsekwentna” – tłumaczyła aktorka.

https://www.instagram.com/p/BWEtdn9FE65/?taken-by=agnieszka_sienkiewicz_official&hl=pl

Dlaczego na weselu nie było Barbary Kurdej-Szatan?

Tuż po ślubie wiele osób zastanawiało się, dlaczego na uroczystości nie było Barbary Kurdej-Szatan? Jednak okazało się, że panie tak naprawdę się nie znają! Zagadka wyjaśniona!

Kochani!!!! Z ogromna radością chciałabym Was poinformować ze od kilku dni mam przyjemność bycia Żona ?????? wbrew rożnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat , uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się ciesze ze udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu??? Niestety @kurdejszatan na imprezie się nie bawiła drodzy dziennikarze gdyż najzwyczajniej w świecie – nawet się nie znamy ???? gratuluje rzetelności i sztuki dedukcji ???? Baśka !!! Pozdrawiam ciepło i mam nadzieje ze bawiłaś się dobrze gdzie indziej ??? pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy Agnieszka Sienkiewicz – Gauer – pisała gwiazda na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ