Karolina Szostak pisze książkę o odchudzaniu

Karolina Szostak pisze książkę o odchudzaniu! Co się w niej znajdzie? Fanki będą zadowolone?

Karolina Szostak niedawno przeszła wielką metamorfozę. Dziennikarka schudła 20 kilogramów! Fani nieustannie pytają się, jak jej udało się dokonać tak wielkiej przemiany. Prezenterka postanowiła napisać książkę o odchudzaniu, aby pomóc kobietom zmagającym się z nadwagą. Co znajdziemy w jej poradniku?

Karolina Szostak pisze książkę o odchudzaniu

Karolina Szostak zachwyca swoją zgrabną sylwetką. Dziennikarka schudła aż 20 kilogramów. Jak jej się udało tego dokonać? Prezenterka zdecydowała się na restrykcyjną dietę, której autorką jest doktor Ewa Dąbrowska. Gwiazda jadła przez sześć tygodni niskoskrobiowe warzywa oraz owoce o niskim indeksie glikemicznym. Efekty nowego jadłospisu przerosły najśmielsze oczekiwania. Wiele kobiet poszło w ślady dziennikarki. Dla wielu z nich stała się inspiracją, dzięki której wierzą, że one również mogą zmienić swoją figurę. To właśnie im prezenterka dedykuje swoją książkę o odchudzaniu.

„Mnóstwo kobiet po mojej metamorfozie poszło w moje ślady. Panie ciągle piszą do mnie maile, żebym pomogła im schudnąć. Wierzą mi, bo widzą we mnie zwykłą kobietę, która, tak jak one, ciągle się odchudza. Skoro mi się udało, to im też się uda. I to właśnie im zadedykowana będzie moja książka. Fajnym babkom, które znają swoją wartość i chcą jeszcze bardziej siebie polubić. Bo w dietach najważniejsza jest nie utrata kilogramów, tylko świadomość, że się dało radę” – mówiła niedawno Szostak w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Dlaczego chciała schudnąć?

Karolina Szostak wyznała, zawsze się sobie podobała, a przede wszystkim schudła dlatego, by polepszyć pracę swojej tarczycy.

„Zawsze siebie lubiłam. To chyba wynosi się z domu. Lubiłam i akceptowałam siebie w każdym rozmiarze, ale przy okazji corocznych badań wyszło, że mam kłopoty z tarczycą i muszę działać, póki nie będzie za późno. Musiałam przejść na dietę” – mówiła Szostak.

Jakie treści znajdziemy w książce?

Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy 🙂

„Będzie to bardziej poradnik niż książka, przepisy się tam znajdą, ponieważ byłam na poście dr Dąbrowskiej. Nie chciałaby wszystkiego zdradzać, ale myślę, że kobiety, które do mnie piszą na pewno będą usatysfakcjonowane” – zdradziła gwiazda portalowi Party.pl.

Czekacie na książkę prezenterki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/Karolina Szostak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ