Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to małżeństwo idealne? Też pojawiały się zgrzyty!

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat jest szczęśliwą mężatką. Gwiazda kilka lat temu wzięła ślub z Rafałem Szatanem. Aktorka wraz z mężem opiekuje się córeczką Hanią i myśli również o drugim dziecku. Para uchodzi za małżeństwo idealne. Jednak między nimi również pojawiały się zgrzyty. Co zdradził Rafał Szatan o żonie?   

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to małżeństwo idealne? 

Para poznała się podczas prób do musicalu „Hair”, w którym oboje mieli brać udział. Ostatecznie wystąpił w nim tylko Rafał, ponieważ gwiazda miała inne zobowiązania zawodowe. Prowadząca „Kocham Cię, Polsko” pochodzi z Opola, a jej ukochany z Lublina. Kontakt pary urwał się. Jednak Rafał napisał do Basi na jednym z portali społecznościowych. Pierwsza randka odbyła się we wrocławskim aquaparku! Chcieli się spotkać w połowie drogi, oboje też lubią pływać, więc zdecydowali, że pójdą na basen. Zaręczyli się po pięciu miesiącach znajomości.                                     

Barbara Kurdej-Szatan stwierdziła, że oboje dorośli do dojrzałego związku. Chcieli założyć rodzinę.

Oboje dojrzeliśmy do poważnego związku. Do założenia rodziny. Czasami lepiej szybciej, niż ciągnąć latami. Niektóre moje przyjaciółki do tej pory czekają, aż facet im się oświadczy. Kobieta czasem potrzebuje takiego zapewnienia, że jest ważna’’ – wyznała prowadząca program „Kocham Cię, Polsko”.

Nie konkurowali ze sobą. Każdy robił swoje.  

„Przyjechaliśmy razem do Warszawy, kiedy żadne z  nas nie było jeszcze znane. Nikt dla nikogo w naszym związku nie musiał niczego poświęcać. Nie rywalizowaliśmy ze sobą. Po prostu każde robiło swoje” – mówił Rafał Szatan w rozmowie z „Vivą!”.

https://www.instagram.com/p/BjvLAq3AB9G/?hl=pl&taken-by=kurdejszatan

Nie zawsze było łatwo

Wtedy najczęściej pojawiały się między nimi drobne nieporozumienia. Po kilku latach wiedzą, jak uciszać burzę w związku.

„Wszystko było wtedy nowe, musieliśmy nauczyć się organizacji i siebie nawzajem. Pojawiały się przy tym drobne zgrzyty. Dziś już wiemy, jak na siebie reagować. Kiedy się pokłócimy, nie chowamy długo urazy” – mówił Rafał Szatan.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kurdejszatan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ