Karolina Korwin Piotrowska broni Patryka Grudowicza

Karolina Korwin Piotrowska broni Patryka Grudowicza! Po wpisie modela wylała się fala hejtu

Patryk Grudowicz zamieścił w sieci niefortunny wpis dotyczący Powstania Warszawskiego. Internauci nie zostawili suchej nitki na modelu. Również Karolina Korwin-Piotrowska ostro skrytykowała post zwycięzcy programu „Top Model”. Jednak potem wzięła mężczyznę w obronę! Co się stało?

Karolina Korwin Piotrowska broni Patryka Grudowicza! Po wpisie modela wylała się fala hejtu

Patryk Grudowicz z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego dodał na Instagramie zdjęcie na tle Pałacu Prezydenckiego. Pod fotografią zamieścił zaskakujący opis…

“Polska dla Polaków” – napisał Patryk Grudowicz.

Post został szybko usunięty, ale nie uszedł on uwadze internautów. Wiele osób mocno skrytykowało wpis modela. Wśród nich była również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka nie przebierała w słowach. Jednak jej ostra wypowiedź również szybko zniknęła z sieci, a zastąpił ją nowy wpis, w którym broni modela. Co się stało?

Miejsce jest dla wszystkich

Okazuje się, że Karolina Korwin-Piotrowska otrzymała od modela wiadomość. Fragment opublikowała na Facebooku.

– TAKA SYTUACJA…Dostałam wiadomość Patryka Grudowicza, oto jej fragment:”Moja intencją nigdy nie było i nie będzie szerzenie nienawiści. Wręcz przeciwnie! Mam wielu przyjaciół z innych krajów, mimo tego, że nie było mi dane podróżować, a swoje pierwsze podróże zagraniczne odbyłem dzięki programowi Top Model, jestem bardzo otwarty na świat. Za głupotę trzeba płacić i nic już nie powstrzyma fali hejtu, ale chciałbym aby Pani miała o mnie choćby neutralne zdanie i tylko dlatego do Pani piszę. Kocham mój kraj i uważam, ze jest w nim miejsce dla wszystkich ludzi, którzy go lubią, nie tylko dla Polaków! Musze odrobić jeszcze wiele lekcji, a Pani mi w tym pomaga i chyba tylko wypada mi Pani podziękować.

Pozdrawiam Panią serdecznie i mam nadzieję, że będzie Pani miała jeszcze okazję napisać o mnie kiedyś coś pozytywnego” – czytamy na fanpage dziennikarki.

Dalej Karolina Korwin Piotrowska chwali modela za to, że zrozumiał popełnioną głupotę i umie przyznać się do błędu. Będą z niego ludzie. 😉

Jeśli chłopak ma świadomość, że przegiął, to będą z niego ludzie i tak trzymać! Poprzedni post został więc skasowany, a Ci, którzy poza słusznym oburzeniem na zaiste głupi kontekst zdjęcia, wytykali mu z jakiego domu, z jakiego miasta pochodzi i co robi prywatnie, niech się pukną w głowę. Bo na koniec dnia okazało się, że taki Patryk ma więcej rozumu od nich, choć sporo musi się jeszcze nauczyć i ma tego świadomość. I najważniejsze jest to, że się nie obraził, zrozumiał popełnioną głupotę. Bo, jak wiadomo, obrażają się tylko głupcy i służba. A Patryk, jak widać, do żadnej z tych grup się nie zalicza. Peace&Love” – napisała Korwin Piotrowska.

Czy ten wpis powstrzyma falę hejtu?

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/patryk_grudowicz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1399 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Rodzice Krychowiaka o porażce Polaków. Jak oceniają grę naszej reprezentacji?
Rodzice Krychowiaka o porażce Polaków. Jak oceniają grę naszej reprezentacji?

Polscy kibice nie mają powodów do radości po przegranym meczu z drużyną Senegalu. Pocieszające jest...