Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką: oszalałam z miłości do niej

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu urodziła córkę. Gwiazda nie mogła doczekać się aż córeczka pojawi się na świecie. Kocha ją całym sercem. Teraz jest z dzieckiem już w domu, odpoczywa i opublikowała nowy wpis. Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką

26 lipca aktorka urodziła córkę. Dziewczynka była bardzo wyczekana, gdyż urodziła się po terminie. Agnieszka Kaczorowska napisała, że będzie dobrze wspominać dzień porodu. Czuła, że jest w świetnych rękach. Dziękowała zespołowi szpitalnemu za profesjonalną opiekę oraz mężowi Maćkowi za nieocenione wsparcie. Teraz już z maleństwem jest w domu!

https://www.instagram.com/p/B0n_01ZIiMV/

Najlepsze powitanie

Agnieszka Kaczorowska wraz z maleństwem miały królewski przywitanie. Dostały kwiaty, a także uroczy własnoręcznie zrobiony prezent. 

„Wróciliśmy do domku.?

Czas rozpocząć cudowną przygodę! ?

@maciek.pela przygotował kwiatową niespodziankę ❤️ , a ukochana siostra i ciocia @yolechkas_island własnoręcznie przygotowany prezencik (?? ?? foto 2) ? Ależ czujemy się kochane!!!” – napisała szczęśliwa aktorka.

https://www.instagram.com/p/B0c9UDaIlTs/

Gwiazda jest w macierzyńskiej euforii. Mimo, że dopiero poznaje córeczkę, to jest zakochana w niej po uszy. 

„Tuli tuli ?

Oszalałam z miłości do niej! ?

I choć czasem nie wiem czy jest noc czy jest dzień… i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego co mi komunikuje… to ja chcę już tylko TAK ! ? Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby… po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie ! ✊?

#Pelakowelove #jestemmama #jestemmamą #mama #coreczka #lovetothemoonandback #kooocham” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Będzie jeszcze piękniej! Tego życzymy!

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ