Julia Bogdanowicz już tak nie wygląda! Oddała włosy w słusznej sprawie!

Julia Bogdanowicz już tak nie wygląda! Oddała włosy w słusznej sprawie!

Julia Bogdanowicz znana z serialu „Przyjaciółki” zmieniała fryzurę w słusznej sprawie. Jeszcze do niedawna jej znakiem  rozpoznawczym były długie blond włosy, ale to już przeszłość. Młoda gwiazda obcięła pasma i oddała je Fundacji „Rak’n’Roll Wygraj Życie”. Zobaczcie, jak wygląda po metamorfozie.

Julia Bogdanowicz już tak nie wygląda! Oddała włosy w słusznej sprawie!

Julia Bogdanowicz znana była z długich pasm. Jednak młoda aktorka właśnie zaprezentowała inny look.. Swoje długie pasma oddała dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie w ramach programu „Daj Włos”.

„I jak Wam się podoba? ? Warkoczyki oddaję oczywiście wspaniałej fundacji @fundacjaraknroll i zachęcam Was so zrobienia tego samego, jeśli będziecie kiedyś ścinać długie włosy ❤️ Grzegorz, you made my day, dziękuję! ??♀️? ” – napisała aktorka na Facebooku.

Fanom bardzo spodobała się ta zmiana.

„Też oddawalam 40 cm polecam super uczucie pomóc komuś taką drobnostką ??”

„Pięknie ! ?? Teraz jesteś jeszcze bardziej urocza !?”

„Śliczniutka ??” – komentowali internauci.

https://www.facebook.com/NicoleBogdanowiczFp/photos/pcb.962855940747360/962855837414037/?type=3&theater

Kim jest Nicole Bogdanowska?

Od 2012 roku młoda aktorka gra w serialu „Przyjaciółki”, w którym wciela się  postać buntowniczej Julki. Jako dorosła już córka serialowej Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) nadal zaskakuje widzów i jest źródłem wielu nieporozumień.

W 2015 roku Nicole Bogdanowicz zadebiutowała w produkcji filmowej, grając Kobietkę w „Baby Bump” reż. Kuby Czekaja. Film otrzymał wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a także Nagrodę Specjalną na Netia OFF CAMERA.

Daj Włos!

Nicole Bogdanowicz, tak jak wiele innych osób, oddała swoje włosy Fundacji „Rak’n’Roll Wygraj Życie”, aby wykonano z nich perukę. Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane przez NFZ, a dopłata do nich jest wyjątkowo wysoka. W odpowiedzi na tę sytuację ruszył program „Daj Włos!”. Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii.

„Angażujemy do współpracy zakłady fryzjerskie, które ścinają włosy w odpowiedni sposób, a następnie przekazują je nam. Dalej wędrują do perukarni Rokoko, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia” – czytamy na facebookowym profilu akcji.

https://www.facebook.com/NicoleBogdanowiczFp/photos/pcb.962855940747360/962855907414030/?type=3&theater

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ