Klara Lewandowska nie je glutenu? Znamy odpowiedź!

Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła z córką Klarą na siłowni!

Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni

Ania Lewandowska nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. Przez wiele lat zawodowo trenowała karate, jeździła na zawody i koncentrowała się na zdobywaniu coraz lepszej formy. Mimo, że zakończyła swoją karierę sportową, to ruch stale jest obecny w jej życiu. Trenerka mobilizuje innych, aby wstali z kanapy i zaczęli ćwiczyć ciało. Przekonuje, że również zapracowane mamy mogą znaleźć czas na trening. Mogą ćwiczyć również ze swoimi dziećmi! Zobaczcie, jak mała Klara doskonale radzi sobie z nowymi wyzwaniami! „Panie” ćwiczyły z rollerami!

“Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów!

Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach 😍😍😍

Ah no i rollery to wielofunkcyjne narzędzie, które redukuje cellulit, którego tak bardzo nie lubimyyyy ;p” – napisała gwiazda na Instagramie.

Przykład idzie z góry

Wiele fanek trenerki również ćwiczy ze swoimi dziećmi.

“U nas wyglada to tak ze kiedy maz albo ja cwiczymy w domu Aluska zabiera nam mate i sama “pokazuje” to co my robimy. Dzieci to dobrzy obserwatorzy. Tak samo jak gdzies byl obrazek dwoch mam z dziećmi. Jedna mama i syn trzymali telefony a obok nich siedziala druga mama z synem ale oni czytali ksiazki. I Mama od elektroniki pyta sie drugiej mamy : Co Pani robi ze Pani dziecko czyta ? . Sam ten obrazek pokazuje wszystko. To co my robimy daje przyklad dzieciom. 😊😊”

“Cudowny widok, aż się serce cieszy, gdy dzieciaczki można radochę sprawić wspólnym “treningiem” 😍😍😍”,

“Mały słodziak 😍 ona to ma we krwi 😁”,

“A moja tylko krzyczy: mamusia nie ćwicić albo kładzie się na mnie i mam wtedy ćwiczenie z obciążeniem” – komentowały internautki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....