Jula nie potrafiła się odnaleźć w Agencie. Żałuje, że wzięła udział w programie

Jula nie potrafiła się odnaleźć w Agencie. Żałuje, że wzięła udział w programie?

Za nami już trzeci odcinek „Agent Gwiazdy”. Z programem pożegnała się Jula, która najgorzej poradziła sobie z testem. Czy piosenkarka żałuje, że wzięła udział w programie? A może jest jej smutno, że tak szybko odpadła?

Jula nie potrafiła się odnaleźć w Agencie. Żałuje, że wzięła udział w programie?

Z programu „Agent Gwiazdy” na początku odpadł Michał Będźmirowski znany w sieci jako „Modny tata”, potem bokserka Agnieszka Rylik, a w ostatnim odcinku z reality show musiała pożegnać się piosenkarka Jula, która najgorzej poradziła sobie z testem. Czy artystka bardzo przeżywała to, że tak szybko musi wracać do domu?

Przygoda życia

Gwiazda żałowała, że musiała rozstać się z ludźmi, których polubiła. Jednak ucieszyła się, że mogła wrócić do kraju. Miała świadomość, że w Polsce czeka ją dużo pracy. Przyznała, że cieszy się, że wzięła udział w programie, ale na początku bała się, że sobie nie poradzi.  

„Szkoda mi było rozstawać z tymi ludźmi i pięknym krajem, ale ucieszyłam się. Miałam do czego wracać i widziałam, że czeka na mnie mnóstwo pracy. Zdecydowanie jest to przygoda życia. Nie żałuje podjętej przeze mnie decyzji, aczkolwiek na początku miałam małe wątpliwości jak ja sobie tam poradzę, co się będzie działo” – mówiła gwiazda w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Znalazła bratnią duszę

Wokalistka przyznaje, że z biegiem czasu uczestnicy zaczynali być coraz bardziej podejrzliwi w stosunku do siebie. Piosenkarka nie umie się tak zachowywać, dlatego coraz bardziej przeszkadzała jej napięta atmosfera. Na szczęście poznała bratnią duszę – Edytę Zając.

„Było zmęczenie, była już inna atmosfera. Zaczęły nawiązywać się więzi, szeptania. Ja nie do końca potrafiłam się w tym odnaleźć, nie umiem kombinować. Ale będę wspominać tę przygodę i to, że poznałam fantastycznych ludzi, przede wszystkim Edytę. Bardzo się cieszę, że poznałam bratnią duszę. Jest fantastyczną osobą” – mówiła gwiazda.

Kto jest agentem?

Artystka do tej pory nie wie, kto wciela się w rolę Agenta. Jednak ma nadzieję, że dobrze obstawiała, tylko zabrakło jej czasu.

„Mam nadzieję, że to co obstawiałam było dobre, tylko czasowo się nie wyrobiłam” – zastanawiała się piosenkarka.

Żałujecie, że Jula odpadła z programu? Kto według was jest Agentem?

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Jula

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ