Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka. Modelka ma już coraz większy brzuszek, a poród zbliża się wielkimi krokami. Jednak gwiazda zdradza, że to właśnie rozwiązania boi się najbardziej. Na jaki poród się zdecyduje – naturalny czy cesarkę?

Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa 26 maja w Dzień Matki w “Dzień Dobry TVN” wyznał, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wcześniej modelka wzięła ślub kościelny z Douglasem. Małżeństwo jej służy, więc para zdecydowała się na dziecko. Gwiazda bardzo cieszy się na myśl o macierzyństwie, jednak przeraża ją coś innego – poród! 

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu. Z jednej strony myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić – wyznała Joanna Krupa zdradziła w rozmowie z magazynem „Viva!”.

https://www.instagram.com/p/B1i0Lk2Bs5C/

Urlop macierzyński – tak czy nie?

Dziennikarze pytali, czy modelka planuje wziąć urlop macierzyński i na kilka miesięcy wycofać się z życia publicznego. Okazuje się, że odpowiedź nie jest prosta, bo gwiazda jeszcze tego dokładnie nie zaplanowała. Życie pokaże, co będzie w przyszłości. 

„Trudno mi powiedzieć, dlatego że termin porodu wypada na początku listopada (…). Później mam finał „Top Model” i być może od razu, po trzech tygodniach, będę musiała polecieć do pracy. Nie zrobiłam planów: „Dobra, teraz biorę trzy albo sześć miesięcy urlopu od pracy”. Tak naprawdę wcale nie chciałabym zmieniać trybu mojego życia. Myślę, że dziecko może ze mną wszędzie jeździć, ale też trudno opowiadać o konkretach, bo przecież jeszcze nie ma tego dziecka na świecie” – mówiła gwiazda.

Joannie Krupie życzymy, aby jak najlepiej zapamiętała czas oczekiwania na córeczkę oraz poród.

https://www.instagram.com/p/B1ebz5shXVF/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By MiamiFilmFestival – https://www.flickr.com/photos/55155430@N03/6833299908/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56184699

ZOSTAW ODPOWIEDŹ