Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka. Modelka ma już coraz większy brzuszek, a poród zbliża się wielkimi krokami. Jednak gwiazda zdradza, że to właśnie rozwiązania boi się najbardziej. Na jaki poród się zdecyduje – naturalny czy cesarkę?

Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa 26 maja w Dzień Matki w “Dzień Dobry TVN” wyznał, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wcześniej modelka wzięła ślub kościelny z Douglasem. Małżeństwo jej służy, więc para zdecydowała się na dziecko. Gwiazda bardzo cieszy się na myśl o macierzyństwie, jednak przeraża ją coś innego – poród! 

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu. Z jednej strony myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić – wyznała Joanna Krupa zdradziła w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Urlop macierzyński – tak czy nie?

Dziennikarze pytali, czy modelka planuje wziąć urlop macierzyński i na kilka miesięcy wycofać się z życia publicznego. Okazuje się, że odpowiedź nie jest prosta, bo gwiazda jeszcze tego dokładnie nie zaplanowała. Życie pokaże, co będzie w przyszłości. 

„Trudno mi powiedzieć, dlatego że termin porodu wypada na początku listopada (…). Później mam finał „Top Model” i być może od razu, po trzech tygodniach, będę musiała polecieć do pracy. Nie zrobiłam planów: „Dobra, teraz biorę trzy albo sześć miesięcy urlopu od pracy”. Tak naprawdę wcale nie chciałabym zmieniać trybu mojego życia. Myślę, że dziecko może ze mną wszędzie jeździć, ale też trudno opowiadać o konkretach, bo przecież jeszcze nie ma tego dziecka na świecie” – mówiła gwiazda.

Joannie Krupie życzymy, aby jak najlepiej zapamiętała czas oczekiwania na córeczkę oraz poród.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By MiamiFilmFestival – https://www.flickr.com/photos/55155430@N03/6833299908/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56184699

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....