Joanna Krupa przeżywa wielką stratę! Co się stało?

Joanna Krupa komentuje wpadkę w finale Top Model! Tak samo było na rozdaniu Oskarów?

Finał ostatniej edycji “Top Model” wywołał duże poruszenie wśród widzów. Wszystko za sprawą fatalnej pomyłki. Joanna Krupa początkowo błędnie ogłosiła, kto z uczestników wchodzi do finału. Internauci byli oburzeni. Jak zareagowała modelka? Przeczytajcie jej wpis!

Joanna Krupa została wprowadzona w błąd i początkowo ogłosiła, że to Kasia Szklarczyk odpada z dalszej rywalizacji. Po chwili okazało się, że jednak Anny Markowskiej nie zobaczymy w dalszej części programu. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Ostatecznie główną wygraną zdobyła Kasia Szklarczyk.

“Gratulacjia dla @kasiaszklarczyk !!!!! Ona wygrała tylko dlatego, że miała najwięcej SMS-ów. Jak wam się coś nie podoba, to następnym razem głosujcie dla waszego Favourite. Zazdrość jest ohydna. Wszyscy finaliści byli wygrani i zrobią kariery tylko teraz jest w ich rękach. #hatersgonnahate” – napisała Joanna Krupa zaraz po finale. 

Joanna Krupa komentuje wpadkę w finale Top Model! To samo było na rozdaniu Oskarów?

Gdy opadły już pierwsze emocje, Joanna Krupa na Instagramie odniosła się do finałowej wpadki. Napisała, że na błędy techniczne nie miała wpływu. Przypomniała, że podobna sytuacja miała miejsce na gali rozdania Oscarów 2017. Ogłoszono wtedy, że najlepszym filmem jest “La La Land”, a gdy na scenie pojawiły się osoby związane z produkcją, to powiedziano, że doszło do pomyłki, a główną nagrodę otrzymuje film “Moonlight”. Tutaj było podobnie?

“Kochani dziękuje wszystkim za wczorajszy wieczór, jak pokazały wyniki oglądalność @topmodelpolskatvn była rekordowa! Nic by nie było bez Was! Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Cała trójka @kasiaszklarczyk @annamarkowska_official @hubert.gromadzki zasługuje na wygraną, emocje były ogromne, wiem ze cześć z Was może jest rozczarowana, ze Wasz faworyt nie wygrał, ale niestety zwycięzca jest tylko jeden. Dlatego następnym razem zachęcam do wysyłania smsow, bo jak widzicie głosowanie widzów jest najważniejsze. Wczoraj walka była wyrównana tym bardziej liczył się każdy głos. Wiem, ze każdy z finalistów osiągnie ogromna karierę! A tak na koniec mogę rzec, ze na niektóre błędy techniczne nie mam wpływu! Takie rzeczy dzieją się na całym świecie, chociażby w ubiegłym roku na rozdaniu Oskarów najważniejszej nagrody „BEST PICTURE , program na żywo to program na żywo!” – napisała Joanna Krupa na Instagramie.

Kto był waszym faworytem?

View this post on Instagram

Kochani dziękuje wszystkim za wczorajszy wieczór, jak pokazały wyniki oglądalność @topmodelpolskatvn była rekordowa! Nic by nie było bez Was! Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Cała trójka @kasiaszklarczyk @annamarkowska_official @hubert.gromadzki zasługuje na wygraną, emocje były ogromne, wiem ze cześć z Was może jest rozczarowana, ze Wasz faworyt nie wygrał, ale niestety zwycięzca jest tylko jeden. Dlatego następnym razem zachęcam do wysyłania smsow, bo jak widzicie głosowanie widzów jest najważniejsze. Wczoraj walka była wyrównana tym bardziej liczył się każdy głos. Wiem, ze każdy z finalistów osiągnie ogromna karierę! A tak na koniec mogę rzec, ze na niektóre błędy techniczne nie mam wpływu! Takie rzeczy dzieją się na całym świecie, chociażby w ubiegłym roku na rozdaniu Oskarów najważniejszej nagrody „BEST PICTURE , program na żywo to program na żywo!

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...