Joanna Krupa zdradza, kiedy zostanie mamą

Joanna Krupa zdradza, kiedy zostanie mamą! To już niedługo!

Joanna Krupa słynie z miłości do zwierząt. Niedługo zobaczymy ją w nowym programie „Misja Pies”, w którym będzie zachęcać do przygarnięcia czworonogów ze schroniska. Okazuje się, że modelka myśli nie tylko o psach i kotach, ale również o dziecku. Kiedy gwiazda chciałaby zostać mamą?

“Misja Pies”

Joanna Krupa kocha zwierzęta. Modelka od bardzo dawna angażuje się w akcje charytatywne na rzecz czworonożnych przyjaciół. Niedługo poprowadzi nowy program na antenie TVN – „Misja Pies”, w którym razem z psim behawiorystą pomoże wychować psiaka oraz znajdzie wymarzonego milusińskiego dla tych, którzy będą chcieli przygarnąć czworonoga.

Modelka w swoim domu obecnie ma 5 pupili. Jeszcze do niedawna przez kilka miesięcy mieszkał z nią piesek, który się wabił Cinnamon. Jednak czworonóg był chory na serce i szybko zdechł. Joanna Krupa bardzo przeżyła tę stratę. Jak mąż modelki reaguje na tylu zwierzęcych „lokatorów”? Czasem bywa zazdrosny. 😉

„Romek je bardzo kocha. Jego najukochańsze to Darla i Rugby. Mówi o nich córeczka i synek. Choć muszę przyznać, że kiedy wzięłam szóstego Cinnamona, powiedział: „Przystopuj”. Sześć to już za dużo. Czasem bywa zazdrosny i robi mi wymówki: „Żebyś ty mnie tak kochała, jak kochasz te psy!” – mówi gwiazda w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Joanna Krupa zdradza, kiedy zostanie mamą!

Modelka wyznaje, że jej mama chciałaby już niedługo zostać babcią. Krupa ma świadomość, że zegar biologiczny tyka, ale dopiero teraz czuje, że nadchodzi czas na dziecko. Chciałaby urodzić za dwa, trzy lata. Jedynie czego żałuje, to tego, że nie będzie bardzo młodą mamą.

Cały czas się pyta, kiedy z Romkiem będziemy mieć dziecko. To byłoby takie piękne! Zegar biologiczny tyka, wiem. Trudno jest coś planować. Nigdy nie jest się gotowym na dziecko (śmiech). Jednak ja dopiero teraz czuję, że nadszedł mój czas. Chciałabym zostać mamą za dwa, trzy lata. (…) Żałuję jedynie tego, że nie będę młodziutką mamą, tak jak moja mama, kiedy mnie urodziła. Teraz jesteśmy bardziej przyjaciółkami niż mamą i córką. Jednak myślę, że i tak będę „cool mama” – mówi Joanna Krupa we “Fleszu”.

——————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ joannakrupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

326 More posts in Moda category
Recommended for you
Moda włoska w Polsce – przekrój najlepszych włoskich projektantów

Damska moda włoska czyli tzw. Italian Chic kojarzy nam się z kobiecością, seksapilem i materiałami...