Joanna Górska błyszczała na Balu Dziennikarzy. O chorobie może już zapomnieć?

Joanna Górska po operacji. Jak się czuje? Szczera wypowiedź gwiazdy!

Joanna Górska w październiku 2017 roku wyznała, że wykryto u niej nowotwór. Dziennikarka kilka dni temu przeszła operację wycięcia guza. Jak się teraz czuje i jak dalej będzie wyglądało jej leczenie? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Joanna Górska po operacji. Jak się czuje? Szczera wypowiedź gwiazdy!

Joanna Górska kilku dni temu przeszła operację wycięcia guza. Gwiazda zamieściła na Instagramie nowy wpis, jednak nie dotyczył on jej zdrowia, a był związany ze zwycięstwem Kamila Stocha na olimpiadzie. Dziennikarka podziwia siłę, determinację i talent skoczka.

https://www.instagram.com/p/BfTSs_VFoLK/?taken-by=joanna__gorska

Pod zdjęciem pojawiły się pytania fanów o jej samopoczucie po operacji, a także o dalsze plany związane z leczeniem. Dziennikarka jest już w domu i cierpliwie odpowiadała na pytania internautów. Zdradziła, że teraz czeka ją radioterapia oraz nie nie może zapominać o ćwiczeniach ręki, które w wielu przypadkach są bardzo ważne dla pacjentek onkologicznych. 

„Droga Pani Joasiu cieszę się bardzo że „wypoczywa” Pani już w swoim łóżeczku i swojej sypialni – tak najlepiej . Czy jeszcze jakieś leczenie przed Panią?” – pytali fani.

Ostatnia prosta?

Dziennikarka zapewniła, że czuje się dobrze, a teraz musi ćwiczyć rękę. Przy okazji zdradziła, że przed nią kolejny etap walki – radioterapia.

Droga Pani Joasiu cieszę się bardzo że „wypoczywa” Pani już w swoim łóżeczku i swojej sypialni – tak najlepiej . Czy jeszcze jakieś leczenie przed Panią?

„tak ? jeszcze radioterapia”,

„Jest oki. Teraz ćwiczenie ręki ?” – pisała Joanna Górska.

Internauci dodają otuchy dziennikarce i piszą o swoich doświadczeniach z chorobą.

„Pani Joanno czekałam na Pani wpis lub fotkę ale z tego co czytam po malu dochodzi pani do siebie Cieszę sie bardzo žycze szybkiego powrotu do zdrowia SIŁY I ZDROWKA ??POZDRAWIAM”,

„Bardzo się ciesze?ja i mąż zyczymy dużo zdrówka i czekamy na fotki i wpisy od Pani.Pozdrawiamy?”,

„Bardzo się cieszę że już Pani, Pani Joanno, ma to wszystko za sobą teraz już będzie tylko lepiej pozdrawiam i proszę zdrowieć ☺??” – pisali fani.

My również dołączamy się do życzeń!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Joanna Górska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ