Kolejny sukces Jessiki Mercedes! Została dyrektor kreatywną

Jessica Mercedes została dyrektorem kreatywnym treningów Adidas Woman #heretocreate! To kolejne wyzwanie dla polskiej blogerki, która odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce. Jej stylizacje dostrzegane są przez media na całym świecie! Jessica ciężko pracuje na swój sukces i oto są efekty.

Adidas postanowił zorganizować dla kobiet serię specjalnych treningów. Będą one łączyć różne dyscypliny i odbywały się w różnych, nieoczywistych miejscach. W tym roku o to, aby było kreatywnie i zaskakująco zadba Jessica Mercedes. Blogerka ma głowę pełną pomysłów, więc z pewnością warto się zapisać.

Jessica Mercedes została dyrektor kreatywną!

Co konkretnie będzie robiła Jessica? Blogerka zaangażuje się w wyszukiwanie lokalizacji, zrobienie scenografii oraz przygotowywaniem niespodzianek dla kobiet, które zdecydują się wziąć udział w treningach. Uczestnicy będą mogły też porozmawiać z Jessicą o modzie i podpytać, co w trawie piszczy. Mercedes udowodni, że to jaki strój wybieramy na ćwiczenia ma ogromne znaczenie.

„Przyznam, że jestem bardzo podekscytowana tą współpracą i jest mi miło, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę. W ostatnich tygodniach jestem bardzo zaangażowana w proces kreacji treningów adidas Women #HereToCreate, nieustannie poszukuję nowych inspiracji, dużo więcej sama trenuję! Wszystko po to, aby stworzyć treningi jakich jeszcze nie było. Nie mogę doczekać się pierwszego wydarzenia i reakcji uczestniczek! Oczywiście ja również będę ćwiczyć!”

Kiedy będą odbywały się treningi? Pierwszy odbędzie się już 22 kwietnia pod nazwą “Light it up”! Uczestniczki będą mogły poznać fitness od zupełnie innej strony. Gdzie się odbędzie? W pięknym miejscu z widokiem na panoramę Warszawy pod okiem trenerki Izabeli Parszczyńskiej.

Jesteśmy przekonani, że treningi okażą się wielkim sukcesem. Jessice również gratulujemy, choć to nie ostatnie z jej osiągnięć. Kilka dnia temu okazało się, że gwiazda rusza ze swoją marką – MOIES. Mercedes będzie projektować stroje kąpielowe. Blogerka właśnie przebywa w Meksyku, gdzie robi piękną sesję zdjęciową. Gwiazdą kampanii będzie modelka, Sandra Kubicka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

238 More posts in Moda category
Recommended for you
doda
Doda o sukni ślubnej! Nie obyło się bez kilku poprawek!

Doda 14 kwietnia wyszła za mąż za przyjaciela Emila Stępnia. Artystka na ślubie wystąpiła w...