Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN! Gdzie teraz zobaczmy dziennikarza?

Jarosław Kuźniar we wtorek pożegna się z widzami stacji TVN. W ostatnim czasie znany dziennikarz prowadził „Dzień Dobry TVN”, a wcześniej związany był z TVN24. Gdzie teraz zobaczymy Kuźniara?

Trudny wtorek zbliża się wielkimi krokami…

„Na swoim Facebooku dziennikarz ogłosił: „Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #goforNew To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na #Facebook LIVE o 7:00 RANO we wtorek #WszystkoWamPowiem”.

Jak fani dziennikarza zareagowali na tę wiadomość?

„Kochany Panie Jarku! Jestem wściekła na kierownictwo TVN 24 ( kto to jest?) Taką osobowość jak Pan, gwiazdę tej stacji ( nie bójmy się tego określenia ) powinni trzymać za wszelką cenę! Pan powinien być awansowany na miejsce pana Durczoka! To jakieś kompletne nieporozumienie! To dla Pana zrywałam się o 6-tej rano lub o 7-mej w sobotę i niedzielę by oglądać TVN24. A teraz to jest ble, ble. I nie zrywam się, śpię dalej. Głupi ten TVN!!!”

Czy szykowanie do pracy znowu będzie miało dobry klimat? Wiele na to wskazuje!

„Powodzenia! Szkoda że odszedł Pan z WiW. Fajnie się wstawało i szykowało do pracy. Teraz to słabo jest!” – piszą fani. Jak odpowiedział Kuźniar?Pracujemy nad tym, żeby szykowanie się do pracy wciąż miało dobry klimat”. Dziennikarz dodał, że da znać, kiedy i gdzie go zobaczymy. My również czekamy z niecierpliwością!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ