Otylia Jędrzejczak o powiększeniu rodziny! Mówi też o ślubie!

Jak Otylia Jędrzejczak wraca do formy po porodzie? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Córka Otylii Jędrzejczak niedługo skończy osiem miesięcy. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców – pływaczki i koszykarza. A jak sportsmenka wraca do formy po porodzie? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Jak Otylia Jędrzejczak wraca do formy po porodzie? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Otylia Jędrzejczak  nie jest kobietą, która od razu po porodzie zaczyna się odchudzać. Sportsmenka jednak skupia się na zdrowym odżywianiu, a utrata dodatkowych kilogramów schodzi na dalszy plan. Czasami również podjada, więc chudnie bardzo powoli.

„Nie jestem typem kobiety, która obsesyjnie pilnuje wagi w czasie ciąży i natychmiast po porodzie zaczyna się odchudzać. A teraz staram się po prostu zdrowo odżywiać i nie myślę zbyt intensywnie o tym, jak stracić nadprogramowe kilogramy. Nie śpieszy mi się. Gdyby mi się śpieszyło, to potrafiłabym się skoncentrować na treningach i nie podjadałabym słodyczy (śmiech). Chudnę więc bardzo powoli”- mówi Otylia Jędrzejczak w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Każda kobieta jest inna

Sportsmenka doskonale wie, że tak naprawdę niewiele kobiet tyje w ciąży dziesięć kilogramów, a potem szybko chudnie. Pływaczka podkreśla, że wynika to z wielu czynników, nie zawsze jest wynikiem objadania się.

„Tylko niewielki procent kobiet tyje w ciąży te książkowe 10 kg, a potem błyskawicznie chudnie. Większość pań, w tym również ja, przybiera na wadze więcej i, co muszę podkreślić, nie zawsze wynika to z nieopanowanego objadania się. Czynników jest więcej, bo każda kobieta ma inny organizm” – mówi pływaczka.

Gwiazda uważa, że najlepiej dobrze jest czuć się ze sobą. Oczywiście można schudnąć, ale najważniejsze, by nie zgubić w tym siebie.

Najważniejsze to czuć się dobrze samej ze sobą. Jeśli się tak nie czujesz, to zmień to, działaj, schudnij. Zrób, co chcesz, byleby w tym wszystkim odnaleźć siebie”- mówi Otylia.

Sportsmenka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje fanom, jak wyglądają jej zdrowe posiłki oraz jaką aktywność fizyczną wybiera. Życzymy wielu pięknych chwil z córeczką Marcelinką. 🙂

Mamusiu ja będę Twoim Mikołajem i pomogę Ci nas spakować ;)) #love #najlepszymikolaj

A post shared by Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/otyliaswim/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1894 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Nowe “Beverly Hills, 90210” – stara obsada!

Ostatnio Magazyn "Deadline" puścił w obieg info, że ma powstać całkiem nowa wersja"Beverly Hills, 90210". Amerykańskiego,...