Jak Małgosia Rozenek i Radek Majda spędzą święta? Czeka ich wielka przygoda!

Jak Małgosia Rozenek i Radek Majda spędzą święta? Czeka ich wielka przygoda!

Małgosia Rozenek i Radek Majdan święta Bożego Narodzenia zawsze spędzali z rodziną w domu. Jednak tym razem będzie inaczej. Para postanowiła zaszaleć i Wigilię spędzi na innym kontynencie! Gdzie wybierają się gwiazdy? 

Jak Małgosia Rozenek i Radek Majda spędzą święta? Czeka ich wielka przygoda!

Małgosia Rozenek i Radek Majdan zwykle święta spędzali z rodziną. Jednak w tym roku złamią te zasadę i Boże Narodzenie połączą z wakacjami. Para znalazła urokliwy dom na Zanzibarze i to właśnie tam wraz z dziećmi spędzi ostatnie dni grudnia. Ekscytujące jest zwłaszcza to, że polecą do nieznanej im Afryki. Zapowiada się czas pełen przygód!

„Jeszcze do niedawna nie wyobrażałam sobie, że mogłabym spędzić tak wyjątkowy czas, jakim są święta, gdzie indziej. W tym roku jednak złamię tę zasadę i wyjadę razem z Radosławem i chłopcami. Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie wakacje przy okazji świąt. Cały ten rok był dla nas bardzo pracowity i pora na chwilę oddechu. Najpierw planowaliśmy wyjazd do naszego ulubionego miejsca, czyli do Tajlandii. Ale byliśmy tam już kilka razy, więc narodził się inny pomysł. Zanzibar. Afryka jest tą częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari. Znaleźliśmy więc uroczy dom na Zanzibarze i lecimy tam na święta” – zdradziła Małgorzata Rozenek w rozmowie z „Party”. 

https://www.facebook.com/MalgorzataRozenek/photos/a.561218114037792/976465432513056/?type=3&theater

Kiedyś musi być ten pierwszy raz

Prowadząca „Warsztat urody” jeszcze nigdy nie spędzała świąt w taki sposób, więc dopiero przekona się, czy to dobry pomysł. Jej partner ma już za sobą takie Boże Narodzenie, jednak to nie były udane dni.

„Mnie zdarzyło się już spędzić Święta z dala od bliskich i nie były one udane. Ale wiem, że gdy jedziemy na Zanzibar we czwórkę, będzie inaczej” – przyznał Radosław Majdan.

Czy teraz będzie inaczej? Mamy taką nadzieję!

A wy jak będziecie spędzać tegoroczne święta?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ