Miłosne wyznanie Kamila Stocha usłyszał cały świat

Jak Kamil Stoch poznał swoją żonę? Ewa Bilan podbija Instagram

Kamil Stoch ma powody do radości! W miniony weekend skoczek w wielkim stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni, a internauci uznali go za najlepszego sportowca 2017 roku. W jego imieniu nagrodę na Gali Mistrzów Sportu odebrała żona. Ewa Bilan-Stoch zachwyciła wszystkich swoją urodą oraz oryginalną kreacją inspirowaną góralskim stylem. A jak właściwie para się poznała? Ukochana skoczka uchyliła rąbka tajemnicy!

Król Kamil

O Kamilu Stochu mówią teraz wszyscy! Skoczek w wielkim stylu wygrał 66. Turniej Czterech Skoczni. Polski zawodnik miał aż 69,6 punktu przewagi nad zdobywcą drugiego miejsca, Niemcem Andreasem Wellingerem. Jednak to jeszcze nie wszystko!

Dzień dobry 😊Zdjęcie z Orłem się Wam należy 🦅Dziękuję że tylu z Was przyjechało do Bischofshofen, że tylu z Was…

Opublikowany przez Kamil Stoch na 7 stycznia 2018

W minioną sobotę odbył się finał Plebiscytu “Przeglądu Sportowego” na Sportowca Roku 2017. Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce. W jego imieniu nagrodę odebrała żona. Ewa Bilan-Stoch do tej pory unikała medialnego rozgłosu, więc wiele osób było zdziwionych jej obecnością. Nie da się ukryć, że ukochana sportowca zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie! Niektórzy mówią, że swoją subtelną urodą oraz oryginalną stylizacją przyćmiła nawet Annę Lewandowską. Zobaczcie fotkę!

Tymczasem w Polsce 😍#sportowiecroku #przegladsportowy #żona😙 #dziekujezawszystkieglosy #druzynaroku #trenerroku #wizytowka

Opublikowany przez Kamil Stoch na 6 stycznia 2018

Co wiemy o Ewie Bilan-Stoch?

A właściwie kim jest żona Kamila Stocha? Ukochana sportowca ma 33 lata i pochodzi z Zakopanego. Zajmuje się fotografią oraz jest też menadżerka polskich skoczków narciarskich. Najczęściej na Instagramie publikuje zdjęcia z podróży. Jednak nie tylko! Nie brakuje również fotek z Kamilem. Pokazała nawet ich zdjęcie ślubne!

Jak Kamil Stoch poznał swoją żonę?

Para poznała się w 2006 roku na zawodach w Planicy. Oboje byli wtedy w pracy. Czym skoczek ujął fotografkę?

Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i… to mnie kompletnie zauroczyło. Spodobał mi się. Intuicyjnie poczułam, że to bardzo dobry, wrażliwy człowiek. Okazało się, że on, wtedy już członek naszej kadry skoczków, był moim kolegą – mówiła Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z „Twoim Stylem”.


Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewabilanstoch/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...