Jak Julia Wieniawa dba o swoją sylwetkę? Gwiazda zdradziła sekret

Jak Julia Wieniawa dba o swoją sylwetkę? Gwiazda zdradziła sekret

Julia Wieniawa jest jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka ciężko pracuje na swój sukces. Ma bardzo mało czasu wolnego. Jednak nie zapomina wtedy o treningu! Co jeszcze zdradziła artystka?

Jak Julia Wieniawa dba o swoją sylwetkę? Gwiazda zdradziła sekret

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Gwiazda dużo pracuje, a w wolnym czasie rozwija się wokalnie oraz trenuje ciało. Zależy jej na utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Trzeba przyznać, że ma idealną figurę. Jak często ćwiczy?

„Bardzo lubię swoją pracę, lubię też takie wieczory jak dzisiaj. To dla mnie trochę praca, trochę też zabawa, to nie jest dla mnie większy problem. Aczkolwiek codziennie mam coś – studio, zajęcia wokalne czy trening. Staram się przynajmniej trzy razy w tygodniu trenować, żeby mieć dobrą sylwetkę. Mam bardzo dużo na głowie, ale też jestem osobą, która nie lubi nudy. Myślę, że jestem pracoholiczką, ale radzę sobie” – mówiła Julia Wieniawa w rozmowie z portalem „Party”.

https://www.facebook.com/juliawieniawieniawa/photos/rpp.215433005283305/1074036236089640/?type=3&theater

Nie chcę być dziewczyną od wszystkiego

Julia Wieniawa obecnie przede wszystkim stawia na zajęcia wokalne oraz taneczne. Stara się zajmować tym, co ją rozwija. Nie znosi leżeć bezczynnie w łóżku, bo zaraz ma wyrzuty sumienia, że mogła pożytecznie wykorzystać czas. 

„Nie chcę być dziewczyną od wszystkiego. Dlatego nie wzięłam teraz udziału w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ani w „Tańcu z gwiazdami”. Zapisałam się za to na zajęcia taneczne i wokalne. Robię to dla siebie, bo czuję, że to mnie rozwija. Boję się nudy, dlatego kiedy mam wolny dzień, to muszę go sobie zagospodarować. Dzwonię wtedy do trenera wokalnego albo umawiam się na zajęcia taneczne. Ostatnio chorowałam na zapalenie migdałków i musiałam dwa dni leżeć w łóżku. Natychmiast miałam z tego powodu wyrzuty sumienia. Chciałam choćby iść na siłownię, by mieć poczucie, że coś zrobiłam, jakieś zadanie wykonałam” – przyznała Julia Wieniawa.

https://www.facebook.com/juliawieniawieniawa/photos/a.972473989579199/1086433064849957/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ