Modelka z najdłuższymi nogami świata

Poznajcie Chase Kennedy, modelkę, która jest przekonana, że ma najdłuższe nogi w amerykańskim przemyśle modowym. Modelka ma 195 centymetrów wzrostu, a jej nogi są długie na 130 centymetrów. chase kennedyPochodząca z Kaliforni Kennedy zawdzięcza swój wzrost dobrym genom. Zarówno jej ojciec, jak i dwaj bracia mają ponad 2 metry wzrostu.

Agencje modelingowe starały się zwerbować Chase, kiedy dziewczyna miała 14 lat, jedna jej matka nalegała, by zaczekać aż nastolatka skończy 18 lat i szkołę. Teraz w wieku 22 lat Kennedy bierze udział w dużych kampaniach i chodzi po wybiegach podczas nowojorskich tygodni mody. Modelka pojawiła się także w teledysku Lady Dagi 'G.U.Y’.

chase kennedy najdluzsze nogi swiataNa świecie istnieje kobieta z jeszcze dłuższymi nogami!

Choć wśród modelek, Kennedy może poszczycić się najdłuższymi nogami, na świecie istnieje kobieta, która 'przebiła’ ją o niecały cal. Rosyjska trenerka koszykówki Svetlana Pankratova może poszczycić się nogami, które mają blisko 132 centymetry długości.

Wśród modelek, które wyróżniają się wyjątkowo długimi nogami, jest także Lauren Williams i Kelly Ripa oraz 20-letnia Chinka Dong Lei.

Wzrost bywał przekleństwem

Choć mogłoby się wydawać, że taki wzrost w świecie modelingu jest błogosławieństwem, Kennedy twierdzi, że przez długi czas nie mogła znaleźć pracy, bo była zbyt wysoka. By dostać się na niektóre castingi, modelka musiała kłamać i zaniżać swój wzrost.

Teraz, gdy Kennedy robi karierę jako modelka, czuje się pewnie we własnym ciele. Nie zawsze tak jednak było. Przez lata dziewczyna czuła się źle z tym, że była najwyższa w swojej klasie. Dopiero niedawno udało jej się pokochać swój wzrost.  

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ