Meghan Markle jest w ciąży! Mamy oficjalne oświadczenie! Kiedy urodzi?

Jak będzie wyglądał ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle? Na ich weselu zagra…

Ślub i wesele księcia księcia Harry’ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja 2018 roku. Nie da się ukryć, że to wydarzenie zbliża się wielkim krokami. Jak będzie wyglądała ślubna ceremonia? I kto zagra na weselu? Znamy coraz więcej szczegółów!

Jak będzie wyglądał ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle? Na ich weselu zagra…

Ślub oraz wesele księcia księcia Harry’ego i Meghan Markle zaplanowano na 19 maja 2018 roku. Wielu Brytyjczyków (i nie tylko) z utęsknieniem czeka na to wydarzenie. Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała ceremonia oraz uczta weselna. Jedno jest pewne – nie obędze się bez niespodzianek!

„Chcą na ślubie robić wszystko po swojemu. Podczas kiedy wiedzą, że muszą zachować pewne tradycje, pamiętają też że ten dzień należy do nich i będzie taki jak oni zechcą. Na pewno będzie obfitował w niespodzianki. Chcą w niego włączyć rodzinę i przyjaciół, żeby każdy miał swoją rolę” – czytamy w „Us Weekly”.

Na weselu wystąpi znany zespół?

Mel B była gościem programu telewizyjnego „The Real”. Prowadzące zapytały ją, czy zna kogoś, kto wybiera się na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle.  Zaskoczona przyznała wtedy, że sama jest zaproszona, a także jej koleżanki z zespołu Spice Girls: Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell oraz Victoria Beckham. Dziennikarki dopytywały, czy kultowy girlsband wystąpi na weselu. Piosenkarka była zmieszana i żałowała, że zdradziła tajemnicę. Powiedziała: „Muszę już iść. Zostanę zwolniona!”.

Jak to było?

Przypominamy, że Książę Harry oświadczył się gwieździe w listopadzie 2017 roku w Londynie.  Narzeczeni otrzymali błogosławieństwo obu rodzin. Uroczystość odbędzie się niebawem, bo w wiosną 2018 roku. Małżonkowie zamieszkają w Pałacu Nottingham w Pałacu Kensington. 

„Jego królewska wysokość, książę Harry z Walii i Pani Meghan Markle są zaręczeni.

Jego królewska wysokość, książę Walii, z radością ogłasza zaręczyny księcia Harry’ego  z panią Meghan Markle.

Wesele będzie miało miejsce wiosną 2018 roku. Dalsze szczegóły o dniu ślubu zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie.

Jego królewska mość i pani Markle zaręczyli się w Londynie wcześniej w tym miesiącu. Książę Harry poinformował jej królewską mość, królową i innych bliskich członków jego rodziny. Książę Harry również otrzymał błogosławieństwo rodziców pani Markle.

Para będzie mieszkać w Pałacu Nottingham w Pałacu Kensington – czytamy w listopadowym komunikacie biura prasowego Pałacu Kensington.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Prince Harry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ