Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie córki.

Jak będzie wyglądał ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle? Na ich weselu zagra…

Ślub i wesele księcia księcia Harry’ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja 2018 roku. Nie da się ukryć, że to wydarzenie zbliża się wielkim krokami. Jak będzie wyglądała ślubna ceremonia? I kto zagra na weselu? Znamy coraz więcej szczegółów!

Jak będzie wyglądał ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle? Na ich weselu zagra…

Ślub oraz wesele księcia księcia Harry’ego i Meghan Markle zaplanowano na 19 maja 2018 roku. Wielu Brytyjczyków (i nie tylko) z utęsknieniem czeka na to wydarzenie. Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała ceremonia oraz uczta weselna. Jedno jest pewne – nie obędze się bez niespodzianek!

„Chcą na ślubie robić wszystko po swojemu. Podczas kiedy wiedzą, że muszą zachować pewne tradycje, pamiętają też że ten dzień należy do nich i będzie taki jak oni zechcą. Na pewno będzie obfitował w niespodzianki. Chcą w niego włączyć rodzinę i przyjaciół, żeby każdy miał swoją rolę” – czytamy w „Us Weekly”.

Na weselu wystąpi znany zespół?

Mel B była gościem programu telewizyjnego “The Real”. Prowadzące zapytały ją, czy zna kogoś, kto wybiera się na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle.  Zaskoczona przyznała wtedy, że sama jest zaproszona, a także jej koleżanki z zespołu Spice Girls: Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell oraz Victoria Beckham. Dziennikarki dopytywały, czy kultowy girlsband wystąpi na weselu. Piosenkarka była zmieszana i żałowała, że zdradziła tajemnicę. Powiedziała: „Muszę już iść. Zostanę zwolniona!”.

Jak to było?

Przypominamy, że Książę Harry oświadczył się gwieździe w listopadzie 2017 roku w Londynie.  Narzeczeni otrzymali błogosławieństwo obu rodzin. Uroczystość odbędzie się niebawem, bo w wiosną 2018 roku. Małżonkowie zamieszkają w Pałacu Nottingham w Pałacu Kensington. 

“Jego królewska wysokość, książę Harry z Walii i Pani Meghan Markle są zaręczeni.

Jego królewska wysokość, książę Walii, z radością ogłasza zaręczyny księcia Harry’ego  z panią Meghan Markle.

Wesele będzie miało miejsce wiosną 2018 roku. Dalsze szczegóły o dniu ślubu zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie.

Jego królewska mość i pani Markle zaręczyli się w Londynie wcześniej w tym miesiącu. Książę Harry poinformował jej królewską mość, królową i innych bliskich członków jego rodziny. Książę Harry również otrzymał błogosławieństwo rodziców pani Markle.

Para będzie mieszkać w Pałacu Nottingham w Pałacu Kensington – czytamy w listopadowym komunikacie biura prasowego Pałacu Kensington.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Prince Harry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...