W wieku 74 lat Jagger po raz ósmy zostanie ojcem

Mick Jagger ma już pięcioro wnuków i jednego prawnuka. Wkrótce urodzi mu się też ósme dziecko. Jak na te wieści zareagował legendarny muzyk? Podobno nie jest zbyt szczęśliwy. 

mick jagger znow zostanie ojcemMatką dziecka jest 29-letnia tancerka baletowa Melanie Hamrick, z którą Jagger zdążył już się rozstać. Z jakiegoś powodu Hamrick nie przeszkadzało, że gwiazdor ma już ósemkę dzieci z czterema różnymi kobietami. Amerykańska tancerka natomiast na pewno nie musi martwić się o finansową przyszłość. Dotychczas Jagger płacił jej miesięcznie 15 tysięcy. Ustanowione przez są alimenty z pewnością znacznie przekroczą tę sumę. Kobieta dotychczas nie skomentowała całej sytuacji.

Jak dotąd nie wiadomo, jak muzyk zareagował na wieść, że znowu zostanie ojcem. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie najlepiej. Jagger podobno nawet nie odpowiada na gratulacje.

– Mick nie odpowiada na gratulacje, które wciąż napływają od wszystkich znajomych – informuje magazyn. Rodzina jest dla niego bardzo ważna i właśnie zastanawia się, że gdy będzie musiał nauczyć czegoś swoje dziecko, dobiegnie osiemdziesiątki – podaje magazyn Page Six.

Być może uznał, że na ojcostwo jest już za stary. Gwiazdor może nie zdążyć wychować swojego dziecka. 

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ