Innowacyjne Jedwabiste musy do mycia ciała pod prysznic NIVEA. Zobacz!

Chwile relaksu, przyjemności i ucieczki od codzienności są niezwykle cenne, ale jednocześnie rzadkie, dlatego powinny być wyjątkowe. Od teraz możesz relaksować się podczas codziennej kąpieli pod prysznicem, bo INNOWACYJNY Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA sprawi, że w obfitej, pielęgnującej pianie poczujesz się jak otulona prawdziwym jedwabiem. Dzięki wyjątkowej formule i konsystencji mus wystarczy na dwa razy więcej kąpieli niż tradycyjny żel pod prysznic.

Źródło: mat.prasowe

XXI wiek – moda na pianki i musy

W XXI wieku pianki, musy, przyjemne w dotyku faktury i lekkie konsystencje możemy znaleźć niemal wszędzie. Moda, design, kuchnia i kosmetyka – czerpią to co najlepsze z dobrodziejstw nowych struktur i innowacji. Nikogo nie dziwią zróżnicowane konsystencje i faktury potraw. Projektanci wykorzystują lekkie, piankowe tkaniny, dzięki którym nie tylko wyglądamy dobrze w swoim ubraniu, ale też lepiej się w nim czujemy. Naukowcy pracują nad tym, aby stosowanie kosmetyków było przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i jednocześnie, aby pozwalały one jak najlepiej zatroszczyć się o skórę. W nowoczesnej kuchni, w produkcji nowych materiałów i w designie pianki są ulubionym rozwiązaniem innowatorów. Łączą zmysłowość z niezawodnością i wizualną atrakcyjnością. Dzięki piankom to, co nas otacza, jest lżejsze i przyjemniejsze – mówi Katarzyna Rzehak,  ekspertka w zakresie badania i prognozowania trendów wzorniczych. Materiały i produkty do pielęgnacji, które dotykają skóry są odbierane przez nią przez pryzmat właściwości sensorycznych. Lubimy gładkie, przytulne, miękkie i suche tkaniny – takie jak jedwab, lub np. lekkie, wypełnione milionami pęcherzyków powietrza pianki – uzupełnia ekspertka.

NIVEA wyznacza trendy i tworzy innowacyjne rozwiązania, aby jak najlepiej troszczyć się o skórę. Wiedząc, jak uczucie jedwabistej miękkości pomaga się zrelaksować oraz że wypełniona pęcherzykami powietrza lekka pianka pozwala w niezwykle zmysłowy sposób dostarczyć skórze substancje odżywcze, opracowano NOWE Jedwabiste musy do mycia ciała pod prysznic NIVEA.

Mus – najprzyjemniejszy dla skóry pod prysznicem

Mając na uwadze wyjątkowo zmysłowe i rozpieszczające działanie pianki na skórę, NIVEA stworzyła linię trzech Jedwabistych musów do mycia ciała pod prysznic, tworzących obfitą i miękką w dotyku pianę, która otula skórę niczym jedwab. W skład linii wchodzi odżywczy mus Creme Care, pielęgnujący Creme Smooth oraz orzeźwiająco lekki Creme Soft. Każdy z nich został oparty na unikatowej recepturze zawierającej ekstrakt jedwabiu.

Każdy z NOWYCH Jedwabistych musów do mycia ciała pod prysznic NIVEA, dzięki połączeniu właściwości pielęgnacyjnych ekstraktu drogocennego jedwabiu i niebiańsko miękkiej konsystencji, jest niezwykle przyjemny dla skóry i sprawia, że podczas kąpieli czujemy się wyjątkowo. Dzięki łagodnej recepturze musy delikatnie oczyszczają skórę, pozostawiając ją gładką w dotyku i zadbaną. Innowacyjna konsystencja lekkiej pianki sprawia, że mus wystarczy na dwa razy więcej kąpieli niż tradycyjny żel pod prysznic[1].

W skład nowej linii Jedwabistych musów do mycia ciała pod prysznic NIVEA, wchodzą trzy produkty. Każdy z nich zawiera ekstrakt z jedwabiu oraz inne cenne składniki:

 

Pielęgnujący Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Creme Smooth z ekstraktem z jedwabiu.

 

Przyjemnie orzeźwiający Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Creme Soft z ekstraktem z jedwabiu i dodatkiem olejku migdałowego.

 

 

Odżywczy Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Creme Care z ekstraktem z jedwabiu, esencją pielęgnujących olejków i pantenolem.

 

 

Każdy wariant posiada na opakowaniu specjalną naklejkę, która pozwala poznać jego zapach.

Rekomendowana cena detaliczna: 13,49 zł [200 ml].

____________________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ