Impact Festiwal 2013

festiwal - sporteuro4 i 5 czerwca to dwa dni muzycznej imprezy, którą jest Impact Festiwal. Pojawią się wielkie gwiazdy, mocne rockowe brzmienia ale też lżejsze klimaty. To wszystko w najbliższy wtorek na terenach lotniska Bemowo w Warszawie.

Już w przyszłym tygodniu będziecie mieli okazję wyszaleć się pod sceną przy dobrej muzyce. Jak co roku Impact Festiwal oferuje świetną rozrywkę w dobrym stylu.

Główną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu jest kultowy zespół RAMMSTEIN. To niemiecka grupa wykonująca muzykę z pogranicza metalu i alternatywy. „Wir halten das Tempo” mottem Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa będzie główną gwiazdą wielkich europejskich festiwali. W ciagu ostatnich dwóch lat ponad 1,3 miliona ludzi z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy zostało zdmuchnięte spektakularnym show. Machina Rammstein nieustająco się toczy – w 2013 roku nie będzie inaczej. Zapowiada się gorące lato!

4 czerwca zagrają także: SLAYER, KORN, BEHEMOTH, AIRBOURNE, MASTODOM, GHOST BC oraz LOVE AND DEATH.

Gwiazdą drugiego dnia imprezy jest amerykański zespół THIRTY SECONDS TO MARS na czele z wokalistą i aktorem – Jaredem Leto. Formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym MTV Video Music Award, trzy europejskie nagrody MTV, a także latynoską i azjatycką nagrodę MTV, Fuse Award i trzy nagrody Kerrang!. Dzięki licznym koncertom zdobyli wciąż rosnącą, lojalną rzeszę fanów na całym świecie.

W tym samym dniu imprezy wystąpią również: PARAMORE, STEREOPHONICS, NEWSTED, ASKING ALEXANDRIA, IAMX, NEGRAMARO i NOKO.

Bilety jednodniowe kosztują od 209 PLN, a dwudniowe karnety od 330 PLN.

Źródło Live Nation

Joanna Łuszczykiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ