Małgorzata Rozenek obecnie jest jedną z najbardziej gorących polskich gwiazd. Nie da się ukryć, że błyszczy na czerwonym dywanie, a fani zastanawiają się, jak ona to robi, że zawsze świetnie wygląda. Już wiemy! Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdana są gwiazdami nowego reality show. Program „Iron Majdan” został wyprodukowany specjalnie dla nich. Celebryci musieli zmierzyć się z ekstremalnymi wyzwaniami na Kaukazie, w Azji, Ameryce, a także w Europie. Wszystko zaczęło się od udziału w programie „Azja Express”. Para w programie zaszła daleko, a ich dialogi rozśmieszały widzów do łez. Prezenterka została bohaterką wielu memów. Zerwała też z wizerunkiem sztywnej prowadzącej „Perfekcyjną Panią Domu”. Jednak nie da się ukryć, że na wszystkich galach i konferencjach prasowych gwiazda wygląda perfekcyjnie. Jak ona to robi? Ile osób pracuje nad jej stylizacją? Prezenterka przyznaje, że nad jej wyglądem pracuje wiele osób. Podkreśla, że w domu wygląda zupełnie inaczej. „Prawda jest taka, że to jest praca wielu osób. Jeśli mówimy o takich spotkaniach, to nie jest tak, że ja wstaję rano i tak wyglądam. Jest osoba, która zajmuje się moimi włosami. To jest ta sama osoba od lat. Żeby było jasne, to jak wyglądam teraz nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądam prywatnie” – przyznaje Małgorzata Rozenek w rozmowie z „Party”. W domu chodzę zupełnie bez make-upu, najczęściej w wyciągniętych dresach, włosy niedbale związane w węzeł na głowie i o ile lubię prywatnie fajnie wyglądać, mam na to ochotę, gdy gdzieś wychodzę z Radziem, ale w domu staram się odpoczywać od tego wszystkiego. Natomiast jest prawdą, że na tego typu spotkania te przygotowania trwają długo. Każdy, kto mówi, że jest inaczej po prostu nie mówi prawdy. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Źródło zdjęć: www.facebook.com/Małgorzata Rozenek-Majdan

Ile osób pracuje nad wizerunkiem Małgorzaty Rozenek? Prezenterka uchyla rąbka tajemnicy!

Małgorzata Rozenek obecnie jest jedną z najbardziej gorących polskich gwiazd. Nie da się ukryć, że błyszczy na czerwonym dywanie, a fani zastanawiają się, jak ona to robi, że zawsze świetnie wygląda. Już wiemy! Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy!

Nowe wyzwania

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdana są gwiazdami nowego reality show. Program „Iron Majdan” został wyprodukowany specjalnie dla nich. Celebryci musieli zmierzyć się z ekstremalnymi wyzwaniami na Kaukazie, w Azji, Ameryce, a także w Europie.

Wszystko zaczęło się od udziału w programie „Azja Express”. Para w programie zaszła daleko, a ich dialogi rozśmieszały widzów do łez. Prezenterka została bohaterką wielu memów. Zerwała też z wizerunkiem sztywnej prowadzącej „Perfekcyjną Panią Domu”. Jednak nie da się ukryć, że na wszystkich galach i konferencjach prasowych gwiazda wygląda perfekcyjnie. Jak ona to robi? Ile osób pracuje nad jej stylizacją?

My już po obejrzeniu pierwszego odcinka "Iron Majdan" 😁💪 nie mogę się doczekać Waszych opinii – premiera już 5 marca 🙂 #ironmajdan

Opublikowany przez Małgorzata Rozenek-Majdan na 27 lutego 2018

Ile osób pracuje nad wizerunkiem Małgorzaty Rozenek? Prezenterka uchyla rąbka tajemnicy!

Prezenterka przyznaje, że nad jej wyglądem pracuje wiele osób. Podkreśla, że w domu wygląda zupełnie inaczej.

„Prawda jest taka, że to jest praca wielu osób. Jeśli mówimy o takich spotkaniach, to nie jest tak, że ja wstaję rano i tak wyglądam. Jest osoba, która zajmuje się moimi włosami. To jest ta sama osoba od lat. Żeby było jasne, to jak wyglądam teraz nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądam prywatnie” – przyznaje Małgorzata Rozenek w rozmowie z „Party”.

W domu najczęściej nie ma makijażu, wybiera dresy, a włosy wiąże w niedbały koczek na głowie. w mieszkaniu koncentruje się na wypoczynku.

“W domu chodzę zupełnie bez make-upu, najczęściej w wyciągniętych dresach, włosy niedbale związane w węzeł na głowie i o ile lubię prywatnie fajnie wyglądać, mam na to ochotę, gdy gdzieś wychodzę z Radziem, ale w domu staram się odpoczywać od tego wszystkiego. Natomiast jest prawdą, że na tego typu spotkania przygotowania trwają długo. Każdy, kto mówi, że jest inaczej po prostu nie mówi prawdy” – mówi Małgorzata Rozenek.

Ramówka TVNstyle ✨ #warsztaturody

Opublikowany przez Małgorzata Rozenek-Majdan na 1 marca 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Małgorzata Rozenek-Majdan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...