Ania i Robert Lewandowscy pomogli panu Stanisławowi

Pierwsze święta Lewandowskich z Klarą. Tylko skąd te stroje?

Robert, Ania i Klara Lewandowscy mają za sobą pierwsze wspólne święta. Jak je spędzali?

Była choinka, prezenty i stroje królika. Wszystko rodzinnie ale i też mądrze marketingowo. Jak zapewniała u Kuby Wojewódzkiego Anna, państwo Lewandowscy nie wstydzą się bowiem konsumować sukcesu sportowego oraz medialnego. Ania obdarowała swoich znajomych… batonami swojej marki. 

Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. 🎄❤️ Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości, oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok. Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier. Nie byłabym sobą 😊gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji. WESOŁYCH ŚWIĄT! ❤️🎄🙏🏻Ania, Robert, Klara #LewandowscyTeam

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Prawdziwym hitem Instagrama było jednak zdjęcie całej rodziny w bluzach z króliczymi kapturami. W ten sposób Lewandowscy postanowili zareklamować jedną z polskich firm odzieżowych, która szyje bluzy przypominające kostiumy futrzanych zwierząt. 

LEwandowcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

238 More posts in Plotki category
Recommended for you
Popek trafił do szpitala, “wymiotowałem po treningu i zataczałem się”

Popek bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Kontrowersyjny raper radzi sobie na  parkiecie...