Hanna Lis niedługo będzie obchodzić 50. urodziny! Co planuje z tej okazji?

Hanna Lis niedługo będzie obchodzić 50. urodziny! Co planuje z tej okazji?

Jak ten czas szybko leci! Hanna Lis niedługo będzie obchodzić 50. urodziny. Czy zamierza urządzić huczną imprezę urodzinową i jakie ma plany na przyszłość?

Hanna Lis niedługo będzie obchodzić 50. urodziny! Co planuje z tej okazji?

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Hanna Lis niedługo będzie obchodzić 50. urodziny. Będzie duża impreza? Raczej nie, chociaż…

Nie robię wielkich imprez urodzinowych. Ale 50. urodziny to jest już pewnego rodzaju ciężar gatunkowy, wic kto wie? Na razie nie sądzę, żeby to coś w moim życiu zmieniło. A jeśli, to na lepsze. Spójrz na Aśkę Przetakiewicz. Ona przecież wręcz eksplodowała w wieku 50 lat! – mówiła w rozmowie z magazynem „Party”.

Co będzie dalej?

Jakie gwiazda ma plany na przyszłość? Dziennikarka chciałaby wrócić do programów kulinarnych, a także tych o tematyce społecznej, jednak życie potoczyło się inaczej. Gdzie ją zobaczymy?

Nie ukrywam, ciągnie trochę lisa do kur­nika (śmiech). Plany były nieco inne i ob­ liczone na później. Miałam w portalu Wy­borcza.pl robić cykl programów o tematyce społecznej, ale że na horyzoncie były wybo­ry, dołączyłam do ekipy dziennikarzy pro­ wadzących Studio EuroWyborcza. To jest inny rodzaj emocji, nie nazwa­łabym tego adrenaliną. Ale rzeczywiście, będąc w studiu, poczułam pewnego rodza­ju spełnienie, z prostego powodu: zawsze dobrze się rozmawia z mądrymi ludźmi – mówiła Hanna Lis. 

Będziecie oglądać?

Dziennikarka często pokazuje się w naturalnym wydaniu. Pomyślelibyście, że niedługo będzie obchodzić 50. urodziny?

https://www.instagram.com/p/BzNKQyVibDh/

„Hanka od kuchni. Niezbyt „glamorous”?, ale tu najfajniej. Tych, którzy (jak ja) żyją, żeby jeść, zapraszam na moje nowe instakonto @hlisowa Oh My Food❤️! Będzie o moim gotowaniu, ulubionych wyżerkach, fajnych miejscach blisko i daleko. Wpadajcie! ?????‍?#Instacooking #lovetoeat” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ