Gorące pary show-biznesu

Dziś Walentynki – dzień zakochanych! Może i to pseudo święto jest trochę przereklamowane, a jego celebracja przesadna, ale tak naprawdę chodzi o to, by tego dnia cieszyć się czasem spędzonym z drugą połówką. Z tej okazji przedstawiamy ranking najbardziej znanych i zgodnych par show-bieznesu.

Jessica Biel i Justin Timberlake – są parą od 2007 roku. Zanim w październiku, 2012 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” dwukrotnie się rozstawali. Przez dłuższy czas, Jessica w opinii publicznej uchodziła jedynie za „zabawkę” Justina, dlatego nikt nie brał na poważnie doniesień o ślubie pary. Ceremonia zaślubin odbyła się na południu Włoch, a wesele trwało… cały tydzień.

pary show-biz.tekst4.life4style

Penelope Cruz i Javier Bardem – najpiękniejsza para światowego show-biznesu. Połączenie piękna, talentu i hiszpańskiego temperamentu. Wielokrotnie spotykali się na planach filmowych, zawsze przyprawiając widzów o zawrót głowy. Stroniący od rozgłosu Javier i Penelope wzięli potajemny ślub w 2010 roku, na Wyspach Bahama. W ceremonii uczestniczyli tylko najbliższa rodzina i przyjaciele gwiazd. Dziś mają dwoje dzieci – czteroletniego synka i roczną córeczkę.

pary sho-biz.tekst6.life4style

Strony: 1 2 3

Dodaj komentarz

1367 More posts in Publicystyka category
Recommended for you
Skandynawska kultura pracy odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania polskich pracowników

Prawie połowa Polaków uważa, że praca ma negatywny wpływ na ich zdrowie psychiczne, 60% żyje...