Gorące pary show-biznesu

Dziś Walentynki – dzień zakochanych! Może i to pseudo święto jest trochę przereklamowane, a jego celebracja przesadna, ale tak naprawdę chodzi o to, by tego dnia cieszyć się czasem spędzonym z drugą połówką. Z tej okazji przedstawiamy ranking najbardziej znanych i zgodnych par show-bieznesu.

Jessica Biel i Justin Timberlake – są parą od 2007 roku. Zanim w październiku, 2012 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” dwukrotnie się rozstawali. Przez dłuższy czas, Jessica w opinii publicznej uchodziła jedynie za „zabawkę” Justina, dlatego nikt nie brał na poważnie doniesień o ślubie pary. Ceremonia zaślubin odbyła się na południu Włoch, a wesele trwało… cały tydzień.

pary show-biz.tekst4.life4style

Penelope Cruz i Javier Bardem – najpiękniejsza para światowego show-biznesu. Połączenie piękna, talentu i hiszpańskiego temperamentu. Wielokrotnie spotykali się na planach filmowych, zawsze przyprawiając widzów o zawrót głowy. Stroniący od rozgłosu Javier i Penelope wzięli potajemny ślub w 2010 roku, na Wyspach Bahama. W ceremonii uczestniczyli tylko najbliższa rodzina i przyjaciele gwiazd. Dziś mają dwoje dzieci – czteroletniego synka i roczną córeczkę.

pary sho-biz.tekst6.life4style

ZOSTAW ODPOWIEDŹ