Gigi Hadid choruje na Hashimoto

Gigi Hadid bardzo schudła! Jest chora! Na co?

Gigi Hadid zawsze zachwycała piękną figurą. Lekko zaokrąglone kształty modelki były jej atutem. Jednak na ostatnim pokazie Victoria’s Secret pokazała bardzo szczupłe ciało. Fani martwili się, że modelka choruje na anoreksję. Teraz już wszystko jasne! Co dolega Hadid?

 

Gigi Hadid

Inna figura

Gigi Hadid jest znana ze swych krągłości. Młoda modelka zawsze sprzeciwiała się wymogom stawianym przez agencje, które wymagały wychudzonej figury. Dziewczyna tłumaczyła, że kocha swoje ciało takie, jakie jest i nie zamierza dążyć do patologicznej wizji ideału.

Jednak podczas ostatniego pokazu Victoria’s Secret modelka pokazała swoje bardzo szczupłe ciało. „Zniknął” jej biust, kobiece uda, a na twarzy również prezentowała się niekorzystnie.  Fani zastanawiali się, czy modelka tak schudła na potrzeby pokazu czy może boryka się z anoreksją lub bulimią. Prawda jednak okazała się inna.

Gigi Hadid modelka

Metabolizm zmienia się jak szalony

Gigi Hadid podczas konferencji organizowanej przez markę Reebok wyznała, że od dwóch lat ma kłopoty z tarczycą. 21-latka choruje na chorobę Hashimoto, przez którą musi brać leki. Niestety, skutkiem ubocznym przyjmowania lekarstw oraz intensywnych treningów jest utrata wagi. Również mama modelki oraz jej rodzeństwo zmagają się z Hashimoto.

“Mój metabolizm rzeczywiście zmienił się jak szalony w tym roku. Mam chorobę Hashimoto. To choroba tarczycy” – mówiła Gigi.

Co to jest choroba Hashimoto?

Hashimoto to inaczej przewlekłe limfocytarne zapalenie tarczycy. Jest to choroba o podłożu autoimmunologicznym. Układ odpornościowy zamiast bronić swojego organizmu atakuje tarczycę, czemu towarzyszą różne zespoły objawów.

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ Gigi Hadid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

242 More posts in Moda category
Recommended for you
Czym wyróżnia się sweter wysokiej jakości?

Istnieją pewne elementy garderoby, które powinny mieć swoje miejsce w szafie każdego mężczyzny. Mowa tutaj...