Marina Łuczenko

Gdzie Marina Łuczenko spędzi najbliższy rok? My już wiemy!

Marina Łuczenko na swoim Instagramie zdradziła, w jakim miejscu spędzi najbliższy rok. Spodziewaliście się tego?

Piosenkarka na Instagramie opublikowała zdjęcie z Włoch, pod którym napisała: „Podekscytowana, że możemy tu zostać jeszcze jeden rok”. Artystka bardzo dobrze czuje się w słonecznej Italii, dlatego cieszy się, że będzie mogła mieszkać w niej przez najbliższy czas.

Na fotce Marina Łuczenko zaprezentowała też nowy dżinsowy żakiet włoskiej firmy Internodiciotto. Marka postawiła na naszywki w kształcie motyli i innych owadów. Jak Wam się podoba nowa stylizacja artystki?

Marina Łuczenko

Teraz już wszystko jasne!

Miejsce zamieszkania małżonków było uzależnione od klubu, w którym zagra bramkarz polskiej reprezentacji. Jeśli Szczęsny miałby wrócić do Arsenału, to para przeniosłaby się do stolicy Wielkiej Brytanii. Jednak w sezonie 2016/17 piłkarz po rocznym wypożyczeniu nie wróci do angielskiej drużyny, ale nadal zostanie w AS Roma. Jeszcze niedawno wydawało się, że piłkarz wraz z żoną może szykować się już do przeprowadzki, gdyż oba kluby nie mogły się dogadać. AS Roma nie było stać na wykupienie Szczęsnego, a Arsenał nie był skłonny do wypożyczenia polskiego zawodnika. W końcu obie strony osiągnęły porozumienie.

Gdzie wolelibyście mieszkać? W Wielkiej Brytanii czy Rzymie?


Źródło zdjęć: instagram.com/marina_official

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ