Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!

O co kłócą się Ania i Robert Lewandowscy? Wiemy!

Ania i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych i najbardziej zgodnych polskich par. Małżeństwo niedawno obchodziło szóstą rocznicę ślubu, a w związku są od dwunastu lat. Czy oni się w ogóle kłócą? Trenerka uchyliła rąbka tajemnicy!

O co kłócą się Ania i Robert Lewandowscy? Wiemy!

Ania i Robert Lewandowscy wydają się zgodnym małżeństwem. Jednak okazuje się, że między nimi również czasami dochodzi do sprzeczek. O co najczęściej się kłócą?

– O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpana. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się” – przyznała Ania Lewandowska w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Są jak ogień i woda?

https://www.instagram.com/p/BzBf6vwBvFL/

Robert śpi na kanapie?

Ania przyznaje, że potrafi być zadziorna, ale do sytuacji ekstremalnych nie dochodzi między małżeństwem. Czy piłkarz czasami śpi w innym pokoju?

„W drugim pokoju to… nie. Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą” – wyznała trenerka.

Ciche dni?

Ciche dni… u nich tylko przez 15 minut 😉 Dłużej się nie da.

„Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy mu dam buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda” – mówiła Ania Lewandowska.

Rodzinie Lewandowskich życzymy dalszej zgody i wielu pięknych chwil!

https://www.instagram.com/p/BzPyuc3oEjQ/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ