Finał Ligi Mistrzów UEFA 2013 na żywo z Wembley w Multikinie!

uefa-sporteuroNie lada gratka czeka fanów futbolu już w sobotę 25 maja 2013 roku. Na ekranach wszystkich kin sieci Multikino, odbędzie się transmisja meczu finałowego Ligi Mistrzów UEFA w jakości High Definition.

Multikino wspólnie z platformą NC+ pokaże na wielkich ekranach mecz finałowy Ligi Mistrzów UEFA 2013. O godzinie 20:30 we wszystkich kinach sieci rozpoczną się transmisje z legendarnego stadionu Wembley w Londynie. Po raz pierwszy w historii Ligi Mistrzów w finale spotkają się dwa zespoły z Niemiec. Borussia Dortmund zmierzy się z Bayernem Monachium.

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Multikino dzięki platformie NC+ udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom Ligi Mistrzów UEFA. 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego wspierania naszej „trójki z Dortmundu”!


{youtube}yZaAYh9HFcw|600|450|0{/youtube}

 

informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

590 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!
Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!

Tamara Arciuch pokazała nagrania serialu komediowego „Niania”, w którym grała od 2005 roku. Ten fragment...