Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda "Googleebox" i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda „Googleebox” i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska niedawno zaniepokoiła swoich fanów. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” jest w zaawansowanej ciąży i niedawno trafiła do szpital. Jaki jest jej stan zdrowia?

Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda „Googleebox” i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska jest w zaawansowanej ciąży. Jej brzuszek jest coraz większy.  Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” w grudniu ma powitać swoją pociechę. Jednak kilka dni temu okazało się, że wizażystka już znalazła się w szpitalu. W swoim wpisie napisała, jak się czuje i co radzili jej lekarze.

„Nigdy tyle nie leżałam !!!! Jak ujarzmić niepokorna duszę? Zamknąć w szpitalu ??? kochane ❗️❗️❗️ Dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia, jestem w szoku !!!! ❤️❤️❤️❤️ Leonek jest zdrowy, troszkę się pcha za szybko, a ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy, bo przecież dam radę ?! mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić, chociaż któż to wie ? zostało tak niewiele, muszę wytrzymać, chociaż ja też byłam wcześniakiem ??!!!!?❤️” – napisała Ewa w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna).

Areszt domowy

Teraz dochodzą do nas radosne wieści. Okazuje się, że Ewa Mrozowska jest już w domu. Jednak musi dużo leżeć! A kiedy Leon przyjdzie na świat? Jeszcze trzeba trochę poczekać 😉

„Po ogromnych negocjacjach mogłam wrócić do domku i resztę kary odbyć w areszcie domowym ?????? !!!! Leżę, leżę, nic mi nie wolno ❤️???? Także dziewczyny wszystko okey ! Jeszcze chwilkę Leon posiedzi ????? bunioo” – czytamy w nowym wpisie na Instagramie.

Matka wariatka

Ewa Mrozowska już nie może doczekać się narodzin swojego synka. Niedawno odbyło się shower baby. To było spełnienie jej marzeń z dzieciństwa.

“Matka wariatka ???? fajnie byłoby się cofnąć do czasów dzieciństwa ? kto chciał mieć taki namiot ⛺️❤️? Ja zawsze robiłam ukrycie z krzeseł i rozkładałam koc albo prześcieradło ??????? trzeba było sobie jakoś radzić ??

Moje ulubione miejsce ???mam nadzieje że stworzyliśmy i będziemy stwarzać tej małej istotce bajkowy świat i będziemy tu zawsze Razem ?” – czytamy na profilu gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem” – napisała celebrytka. 

https://www.instagram.com/p/B4cJaBmHH3F/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ