Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda "Googleebox" i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda „Googleebox” i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska niedawno zaniepokoiła swoich fanów. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” jest w zaawansowanej ciąży i niedawno trafiła do szpital. Jaki jest jej stan zdrowia?

Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda „Googleebox” i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska jest w zaawansowanej ciąży. Jej brzuszek jest coraz większy.  Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” w grudniu ma powitać swoją pociechę. Jednak kilka dni temu okazało się, że wizażystka już znalazła się w szpitalu. W swoim wpisie napisała, jak się czuje i co radzili jej lekarze.

„Nigdy tyle nie leżałam !!!! Jak ujarzmić niepokorna duszę? Zamknąć w szpitalu ??? kochane ❗️❗️❗️ Dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia, jestem w szoku !!!! ❤️❤️❤️❤️ Leonek jest zdrowy, troszkę się pcha za szybko, a ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy, bo przecież dam radę ?! mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić, chociaż któż to wie ? zostało tak niewiele, muszę wytrzymać, chociaż ja też byłam wcześniakiem ??!!!!?❤️” – napisała Ewa w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna).

Areszt domowy

Teraz dochodzą do nas radosne wieści. Okazuje się, że Ewa Mrozowska jest już w domu. Jednak musi dużo leżeć! A kiedy Leon przyjdzie na świat? Jeszcze trzeba trochę poczekać 😉

„Po ogromnych negocjacjach mogłam wrócić do domku i resztę kary odbyć w areszcie domowym ?????? !!!! Leżę, leżę, nic mi nie wolno ❤️???? Także dziewczyny wszystko okey ! Jeszcze chwilkę Leon posiedzi ????? bunioo” – czytamy w nowym wpisie na Instagramie.

Matka wariatka

Ewa Mrozowska już nie może doczekać się narodzin swojego synka. Niedawno odbyło się shower baby. To było spełnienie jej marzeń z dzieciństwa.

“Matka wariatka ???? fajnie byłoby się cofnąć do czasów dzieciństwa ? kto chciał mieć taki namiot ⛺️❤️? Ja zawsze robiłam ukrycie z krzeseł i rozkładałam koc albo prześcieradło ??????? trzeba było sobie jakoś radzić ??

Moje ulubione miejsce ???mam nadzieje że stworzyliśmy i będziemy stwarzać tej małej istotce bajkowy świat i będziemy tu zawsze Razem ?” – czytamy na profilu gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem” – napisała celebrytka. 

View this post on Instagram

Moje drogie tym razem Mamusie❤️!!!! Mam dla was ROZDANIE❗️❗️❗️❗️❗️❗️ Do zgarnięcia niania elektroniczna firmy xblitz @xblitz_polska ,Ja wybrałam dla siebie i jednej z was model Kinder lite,ma super funkcje i oczywiście kamerkę z wyświetlaczem ☺️??Zawsze to jakaś pomocna dłoń w opiece nad maleństwem ????? wystarczy zaobserwować profil @xblitz_polska ,być w ciąży bądź młoda mamusia ❤️ Losowanie jutro ,powodzenia ?❤️❤️❤️❤️ ! Dodatkowo mam też dla Was Wszystkich do końca tygodnia -15% na cały asortyment Marki xblitz hasło EWA15❗️❗️❗️❗️W relacji link ! Buziak #dress @sunsetshop.pl ?#nianiaelektroniczna#rozdanie#pregnant#35weekspregnant#8monthspregnant#xblitzpolska#blondehair#noextensions#me#myself#sweetmummy#babyonboard#mothercare#rodzew2019#bedemama#happy#mood#lookoftheday#pregnantstyle

A post shared by Ewa (@ewamrozowska.makeup) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.pexels.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....