Ewa Mrozowska wyszła ze szpitala! Jaki się czuje gwiazda "Googleebox" i co z dzieckiem?

Ewa Mrozowska świętuje swoje urodziny! Dziecko będzie najlepszym prezentem?

Ewa Mrozowska jest w ciąży, poród coraz bliżej! Na razie gwiazda świętuje swoje kolejne urodziny. Zobaczcie wyjątkowe, urodzinowe zdjęcie!

Ewa Mrozowska świętuje urodziny! Dziecko będzie najlepszym prezentem?

Ewa Mrozowska jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała kilka miesięcy temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej brzuszek rośnie i rośnie!  Gwiazda  znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” zdradziła, że według planu w grudniu jej pociecha przyjdzie na świat. Jakiś czas temu wizażystka trafiła do szpitala. Na szczęście celebrytka wyszła szybko z kliniki.

„Po ogromnych negocjacjach mogłam wrócić do domku i resztę kary odbyć w areszcie domowym ?????? !!!! Leżę, leżę, nic mi nie wolno ❤️???? Także dziewczyny wszystko okey ! Jeszcze chwilkę Leon posiedzi ????? bunioo” – czytamy na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B5SKftrnx_S/

Wyjątkowe urodziny

Teraz swoje urodziny świętuje w domu! Czuje się dobrze, jednak rosnący brzuszek coraz bardziej daje jej się we znaki, dlatego zamiast imprezki urodzinowej będzie relaks na kanapie…

Czy maluchowi spieszy się na świat? Wiemy!

„Dziś 35 urodzinki ? moje życzenia już się spełniły, fajnie że udało mi się zdążyć z Leonem do tego czasu ? chociaż ja dalej czuje się dzieckiem i czasem niewiem o co chodzi, że ja w ciąży ???‍♀️?Wszystkim solenizantom życzę samych cudownych chwil i udanej zabawy za mnie, bo ja to foczka idę na kanapę z moim #superbaby któremu chwilowo chyba przestało się spieszyć, ale pani doktor twierdzi że nie dotrwamy i tak do końca ???” – napisała Ewa Mrozowska na Instagramie.

Najlepsze życzenia urodzinowe!

https://www.instagram.com/p/B5UuOeYnvcX/

Ewa Mrozowska czeka z utęsknieniem na narodziny swojego synka. Niedawno odbyło się shower baby. Takie party było spełnieniem marzeń z dzieciństwa wizażystki.

„Matka wariatka ???? fajnie byłoby się cofnąć do czasów dzieciństwa ? kto chciał mieć taki namiot ⛺️❤️? Ja zawsze robiłam ukrycie z krzeseł i rozkładałam koc albo prześcieradło ??????? trzeba było sobie jakoś radzić ??

Moje ulubione miejsce ???mam nadzieje że stworzyliśmy i będziemy stwarzać tej małej istotce bajkowy świat i będziemy tu zawsze Razem ?” – czytamy na profilu gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem” – napisała w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/B5IShHYnubh/

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ