agent

Agent Gwiazdy: Za nami pierwszy odcinek. Są też pierwsze konflikty

Nowy sezon „ Agent Gwiazdy” już się rozpoczął. We wtorek po raz pierwszy obejrzeliśmy na ekranach zmagania nowych uczestników programu. Pierwszy z nich niestety musiał wrócić do Polski.

W drugim sezonie programu „ Agent Gwiazdy” wystąpił Jarosław Kret, Mateusz Maga, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Jula, Marek Włodarczyk, dziennikarka kulinarna Daria Ładocha, Michał Będźmirowski „Modny Tata”, Edyta Rzeźniczak- Zając, Agnieszka Rylik, Odeta Moro oraz Tomasz Niecikowski i Alan Andersz. Dwaj ostatni zawodnicy już od początku zapałali do siebie niechęcią.

Uczestnicy zmierzyli się w Argentynie

Pierwszy sezon programu „Agent Gwiazdy” odbywał się w Republice Południowej Afryki, tym razem TVN wysłał uczestników show do słonecznej Argentyny. Pierwsze zadanie odbyło się na terytorium Salinas Grandes – dwóch wyschniętych jezior na północnym-zachodzie kraju. Zawodnicy podzieleni na kilka grup, mieli z zawiązanymi oczami prowadzić samochód i zbierać umieszczone na trasie koperty. Później uczestnicy po raz pierwszy rozwiązywali test wiedzy na swój temat. Ci, którzy poradzilisobie najgorzej, czyli Andersz, Niecik, Maga i Będźmirowski, musieli spędzić noc na pustyni, gdzie w nocy temperatura spada poniżej zera.

Alan Andersz i Tomasz Niecik nie kryli niezadowolenia i niechęci do siebie nawzajem.

– Nie będę zamulał. Starałem się troszkę rozluźnić atmosferę. Poważnym to się w trumnie leży. Nie ukrywam, że bylem duszą towarzystwa – twierdził muzyk dico polo.

– Nie wytrzymuję nerwowo. Myślałem, że go uduszę. Nie chciałbym z nim spędzić ani sekundy swojego prywatnego czasu- mówił aktor.

– Nie nadajemy na jednych falach. Może chodzi o to, że disco-polo nie słucha? To dla mnie gówniarz, strzeliłbym mu w ryja – komentował Niecik.

Test na wytrzymałość

Organizatorzy programu przygotowali dla uczestników nie lada wyzwanie. Dobrane w pary gwiazdy musiały pokonać na rowerach górską trasę, znajdującą się na wysokości kilku tysięcy metrów.

Para Mateusza Magi i Juli poradziła sobie zdecydowanie najgorzej. Młoda piosenkarka prawie zemdlała i potrzeba była jej pomoc ratowników.

 Dziwne zachowanie Andersza

Podczas jazdy na rowerze niezrównana była Joanna Jędrzejczyk, która dała radę przejechać 7 kilometrów. Jej partner, Alan Andersz, który na co dzień trenuje crossfit, przejechał jedynie 3 kilometry.

Po wyścigu celebryci musieli wykazać się dobrą pamięcią i wiedzą historyczną. Andersz poległ także w tym zadaniu, co bardzo zdziwiło Agnieszkę Rylik.

– On się dziwnie zachowywał. Aśka zasuwała 7 kilometrów, Alan trójkę zrobił. Po 300 metrach zdychał – mówiła Rylik.

Kim jest Agent ?

Pod koniec odcinka odbył się pierwsze typowanie Agenta. Zadanie najgorzej poszło „Modnemu Tacie”, Michałowi Będźmirowskiemu, który odpadł z show.  Pamiętajmy jednak, że w poprzednim sezonie, pierwszy zawodnik, który odpadł – Antek Królikowski, miał później szansę wrócić do gry, a ostatecznie wygrał cały program. Kto wie, może i tym razem będzie podobnie.

Fot. Instagram agentgwiazdytvn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ