Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska świętuje 3. rocznicę ślubu! Kto myślał, że szybko „kopnie w tyłek” Lefterisa?

Ewa Chodakowska wczoraj świętowała trzecią rocznicę ślubu z Lefterisem Kavoukisem. Z tej okazji trenerka napisała bardzo szczery post na Facebooku. Przyznała, że wiele osób nie wierzyło w ich miłość.

Ewa Chodakowska

Ważna data

Ewa Chodakowska 25 września 2013 roku wzięła ślub kościelny z Lefterisem Kavoukisem. Wczoraj zdradziła, że jedna z polskich aktorek była bardzo zdziwiona, gdy trenerka powiedziała jej, że wychodzi za mąż…

„TRZECIA ROCZNICA ŚLUBU

Troszkę więcej jak trzy lata temu, na przypadkowym spotkaniu ze znajomą – polską aktorką – podekscytowana powiadomiłam ją, ze wychodzę za mąż .. za Lefterisa ..

Pamietam jej minę .. szeroko otwarte oczy .. usta rozchylone ze zdumienia .. niedowierzanie w głosie .. dziwny grymas na twarzy ..

„Naprawdę ? Taką decyzje podjęłaś ? Myślałam, ze skoro jesteś juz sławna i robisz karierę, to szybko go kopniesz w tyłek?” …

WOW !!! Serio???? Kto tak robi ??? Wiesz .. Im silniejsza sie czuje, im bardziej jestem świadoma, tym bardziej pragnę z nim być 🙂 razem tworzyć !

„O dziwo” z każdym dniem kocham GO coraz bardziej

AGAPI MOU !! SAGAPOOOOOOOO

PS. Jesteśmy razem od siedmiu lat” – napisała Chodakowska na Facebooku.

Oczywiście na szczery wpis bardzo szybko zareagowali fani, którzy składają parze najlepsze życzenia:

„To już 3 lata po ślubie? Jak szybko leci ten czas… szczęścia kochani przez długie lata”,

„Samych najpiękniejszych chwil RAZEM ! ;-)”

Nasza redakcja również dołącza się do życzeń!

Ach, te wspomnienia!

Do ślubu kościelnego trenerka szła w białej sukni uszytej przez markę La Mania. Para nie chciała urządzać wielkiego przyjęcia. Na swoje wesele małżeństwo zaprosiło 80 osób.

„Nie mieliśmy w planach wielkiego greckiego wesela, ale kameralne przyjęcie. Na nasz ślub kościelny, który odbył się trzy tygodnie później w Warszawie, zaprosiliśmy 80 osób zarówno z Grecji, jak i Polski. Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się, że zbierzemy wokół siebie najbliższą rodzinę, wiernych przyjaciół, ale też i osoby nowo poznane, które były tym trochę zaskoczone. Oprawą ślubu kościelnego i wesela zajęła się firma organizująca eventy” – powiedziała trenerka.

Trzy tygodnie przed ślubem kościelnym, para wzięła ślub cywilny. Skromna ceremonia odbyła się w urzędzie stanu cywilnego w Sanoku. Chodakowska miała wtedy na sobie krótką, białą sukienkę, a jej wybranek marynarkę, dżinsy oraz trampki. Parze towarzyszyli tylko najbliżsi przyjaciele.


Źródło zdjęć: www.instagram.com/ oraz www.facebook.com/Ewa Chodakowska

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ