Starak i Szulim

Eva Minge o związku Agnieszki Szulim. Jaka jest „wina” Piotra Staraka?

Ach, co to był za ślub! W miniony weekend Agnieszka Szulim została żoną Piotra Staraka. Uroczystość odbyła się w Wenecji. Goście bawili się w pałacu Palazzo „Ca Vendramin Calergi”. Projektantka Eva Minge na Facebooku napisała, co sądzi o Agnieszce i Piotrku, ich związku oraz o hejcie, jaki pojawia się wokół pary. Czy też macie takie przemyślenia?

Starak i Szulim

Dlaczego Piotr Starak jest „winny”?

Projektantka zastanawiała się, skąd u ludzi pojawia się nieżyczliwość w stosunku do innych osób oraz jakie „winy” ponosi świeżo upieczony mąż dziennikarki.

„Bywamy okrutni i bywa, że argumenty tego okrucieństwa są idiotyczne. Dlaczego? Zazdrość? Szukanie na cudzym szczęściu rysy????” – dziwi się projektantka.

„Winą (już) męża Agnieszki jest jego majątek, wiek i wzrost….. takie wnioski można wyciągnąć, przeglądając internetowe szambo na ten temat. Nie lubię nurzać się w szambie, ale czasem pływam, żeby sprawdzić mechanizmy społeczne… tak z ciekawości. Jesteśmy podatni na to co nam się wlewa i jak stado baranów beczymy wymyśloną historie, wtórując jej twórcy. Osobiście cieszę się zawsze cudzym szczęściem”.

Za dużo kasy?

„Piotr ma kasę i ….wspaniałe ! Agnieszka jest samowystarczalna na dobrym poziomie ale dlaczego ma mieć problemy z powodu majątku męża? Czy to przestępstwo, że będzie rozpieszczana jak księżniczka z bajki? Ja bym osobiście chciała. Pieniądze to atut i przestańmy tylko z tego powodu ,że mamy mniej linczować tych, którzy mają więcej. Majątek nie stanowi o człowieczeństwie, ale o człowieku może. Ok…. kasę mamy z głowy choć muszę przyznać, że to największa wina w oczach linczujących tę parę …. oczywiście głęboko ukryta i zawoalowana”- pisze projektantka.

Co z tym wzrostem?

„Skoro nie możemy przyczepić się, że goły i bosy, czepiamy się , że jak stoi na bosaka to niższy……???? Jaki diabeł tak nam kręci we łbie???? A co ma wzrost do czegokolwiek poza koszykówką???? Jak można człowieka oceniać na podstawie cech zewnętrznych kompletnie od niego niezależnych???? Większość niskich mężczyzn jakich w życiu poznałam miało osobowość giganta i takie osiągnięcia życiowe. Im piękniejszy Adonis tym większe skupienie na sobie i nierealne postrzeganie świata przez pryzmat miłości własnej. Agnieszka ma fantastycznego mężczyznę u boku, który zagwarantuje jej to czego każda kobieta potrzebuje….. poczucie bezpieczeństwa ,stabilizacje, fajne, ciekawe życie i święty spokój od zmagań, których żadna z nas nie lubi .

A różnica wieku?

Co do wieku to….. nawet szkoda mówić … żadna różnica. Dojrzali, świadomi ludzie i bardzo szczęśliwi.

Agnieszka Szulim i Piotr Starak ślub

Czego życzy projektantka?

Nie każda z nas dostaje taki los na loterii, ale ja osobiście bardzo się cieszę z jej wygranej i życzę młodej parze, by każdy kolejny ich dzień był tym z marzeń i żeby żyli długo i szczęśliwie.

My również dołączamy się do życzeń!

Źródło zdjęć: Facebook/Eva Minge

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ