Barcelona czy Madryt? Gdzie warto pojechać na city break?

Emirates i rekrutacja na lipiec 2019. Linie lotnicze chcą pracowników z Polski

Ile można zarobić?

Źródło: dellaterrawellness.com

Właśnie rozpoczyna się kolejna rekrutacja linii lotniczych Emirates. Odbywa się już 23, 25 i 28 lipca 2019 w kilku miastach – Gdańsk, Poznań i Warszawie. Te prestiżowe linie lotnicze szukają nowych pracowników. A co oferują? Między innymi bezpłatne zakwaterowanie, w Dubaju, w ekskluzywnych apartamentach, bezpłatną medyczną i stomatologiczna. Zniżki na zakupy i rozrywki w Emiratach.

Większość dni otwartych już za nami, pozostały jednak jeszcze rekrutacje w Warszawie. Które odbędą się 28 lipca, w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, na ulicy Królewskiej 11.Dni otwarte będą przeprowadzane oczywiście w języku angielskim.
Do wielonarodowej załogi po raz kolejny maja dołączyć Polacy. Przejście przez procesu rekrutacji będzie oznaczał pracę w światowym środowisku, liczne przywileje, oraz dwa miesiące poświęcone na intensywne szkolenia. Między innymi ze szkoleń medycznych, z zakresu pielęgnacji wizerunku i skóry, i po prostu – ciężkiej pracy. By móc wskoczyć w służbowy strój i rozpocząć swoja przygode w przestworzach, należałoby spełniać konkretne wymagania. A jak one wyglądają? 

„Kandydat musi:
– mieć najmniej 21 lat,
– płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie,
– posiadać co najmniej wykształcenie średnie,
– posiadać odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm,
– Przynieść ze sobą wydrukowane aktualne CV w języku polskim oraz angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom ostatniej ukończonej szkoły.”

Ponadto, pod uwagę brany będzie także wygląd kandydatów – w przypadku mężczyzn, garnitur z krawatem, czy elegancka spódnica i żakiet, w przypadku kobiet. Ci którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni do drugiego.

Jak prezentują się zarobki w Emirates?

Podstawowe wynagrodzenie pracownika Emirates to 4260 zł miesięcznie – wolne od podatku. Przewoźnik wypłaca pieniądze w dirhamach – jest to waluta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Poza podana podstawa, firma oferuje 58 złotych, za każdą przepracowaną godzinę – czyli godzinę spędzoną na wysokościach. A średnia przepracowanych godzin wynosi to około 80-100. W związku z czym, według przewoźnika, stewardessy i stewardzi, mogą zarabiać około 9500 złotych miesięcznie.

Nie zapominajmy o dodatkowych bonusach, jak zakwaterowanie w hotelu z wysokim standardem, w Dubaju, dojazdy do i z pracy, opiekę lekarska oraz stomatologiczna, czy ekskluzywne zniżki w wielu punktach rekreacyjnych w Dubaju. Emirates gwarantują także konkretne zniżki, na bilety, także dla rodzin, oraz przyjaciół pracowników.
Linia Emirates obsługuje loty już w 158 kierunkach, w 85 krajach, na 6 różnych kontynentach. Oraz posiada nowoczesną flotę 269 samolotów szerokokadłubowych.

Robi wrażenie. Kto chce polatać za dobre pieniądze? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ