górniak

Edyta Górniak o podrobieniu podpisu: Poziom absurdu nie pozostawia miejsca na komentarze

W mediach pojawiły się spekulacje, według których Edyta Górniak podrobiła podpis swojego byłego męża na wniosku wizowym dla swojego syna Allana. Piosenkarka stanowczo sprzeciwia się tym rewelacjom! Co napisała w ostrym oświadczeniu?

Edyta Górniak o podrobieniu podpisu: Poziom absurdu nie pozostawia miejsca na komentarze

Edyta Górniak jest bardzo poruszona ostatnimi plotkami na swój temat. W mediach pojawiły się pogłoski, według których gwiazda na dokumentach wizowych dla swojego nastoletniego syna Allan podrobiła podpis byłego męża.

Artystka stanowczo zaprzecza tym pomówieniom. Gwiazda tłumaczy, że nie narażałaby bezpieczeństwa swojego dziecka próbą sfałszowania jakichkolwiek dokumentów.

„Myślę, że wszyscy wiemy, iż pomówienia przekazywane umiejętnie do prasy, jakoby doszło do podrobienia przeze mnie podpisu Dariusza Krupy na wniosku wizowym dla mojego syna Allana, są oczywiście niezgodne z prawdą i stanowią jedynie element taktyki procesowej osób, z którymi pozostaje w sporze. Jest to zatem manipulacja, ukierunkowana na osiągnięcie określonego wydźwięku medialnego przeciwko mojej osobie, a także próba zafałszowania opinii publicznej, jakby Dariusz K. był wyłącznie ofiarą tragicznych wydarzeń, które spowodował.

Nie tylko dlatego, że jestem osobą publiczną, ale dlatego także, że jestem matką, nie narażałabym bezpieczeństwa własnego dziecka, próbą sfałszowania jakichkolwiek dokumentów, w tym wypadku dokumentu międzynarodowego.

Obecne i kolejne, jak możemy się spodziewać niebawem pomówienia, to wynik zdesperowanej walki o odwrócenie uwagi mediów od tematu kluczowego” – pisze Edyta Górniak na Facebooku.

Jak to wszystko wytłumaczyć dziecku?

Jednak Edyta Górniak szczególnie martwi się o dobro syna. Nie wie, jak po raz kolejny ma mu wytłumaczyć zamieszanie wokół jej osoby i całej rodziny. 

„Poziom absurdu nie zostawia wiele miejsca na komentarz. Owe pomówienia jednakże wymagać będą ode mnie podjęcia reakcji prawnej wobec byłego małżonka, albowiem naruszono moje dobre imię, a tym samym moje dobra osobiste. No i jak to wszystko kolejny raz wytłumaczyć dziecku, które ma za kilka godzin ważny test semestralny..? Pozdrawiam i dobrego dnia dla Wszystkich, Edyta Górniak” – czytamy w oświadczeniu gwiazdy.

———————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Edyta Górniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ