Dorota Szelągowska świętuje osiemnastkę syna! Napisała poruszający wpis

Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów! Jak to zrobiła?

Dorota Szelągowska w ciąży przytyła 30 kilogramów. Jednak po porodzie gwiazda wzięła się za siebie i zrzuciła już aż 20 kilogramów! Jak tego dokonała? Już wiemy! Dziennikarka zdradza receptę na sukces!

Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów! Jak to zrobiła?

Dorota Szelągowska w ciąży sporo przytyła, jednak dodatkowe kilogramy stają się dla niej już tylko wspomnieniem. Gwiazda szybko zrzuciła 10 kilogramów, a z pozostałymi również sobie poradziła…

W ciąży przytyłam 30 kilogramów. Od razu po porodzie zrzuciłam 10 kilogramów, potem następne 10” – mówiła Dorota Szelągowska w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

https://www.instagram.com/p/BtqilIGCq-8/

Okazuje się, że gwieździe w utracie zbędnych kilogramów pomogła Agnieszka Mielczarek, blogerka kulinarna, która uczy, jak odżywiać się zdrowo. Prywatnie jest ukochaną Pascala Brodnickiego.

– Agnieszka Mielczarek, blogerka kulinarna, która jest też coachem, ona mnie bardzo wspiera. Otworzyła też własny catering i dzięki temu noszę tę pudełeczka. Ja kocham jeść! Nie jestem osobą, która jakoś specjalnie o siebie dba, a Agnieszka złapała mnie „za mordę”! – wyznała Dorota Szelągowska.

Musimy przyznać, że teraz wygląda świetnie. Zobaczcie!

Agnieszka Mielczarek jest absolwentką Collegium Civitas wykształconą w zakresie wpływu żywienia na zdrowie. Zdrowie i gotowanie to jej pasja i sposób na życie, którymi dzieli się na łamach jej książki o odchudzaniu i odmładzaniu dietą oraz na kanale na Youtube „Jedz Inaczej”. Blogerka przekonuje, że mając 43 lata i odżywiając się optymalnie, nigdy nie czuła się tak dobrze i wierzy, że ta zmiana jest możliwa u każdego z nas.

„Moją misją jest pokazanie światu jak ogromny i kluczowy wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd ma właściwe odżywianie. Wiedza i miłość do smaku, produktów naturalnych, leczniczych roślin to moja codzienna baza do tworzenia najlepszych smakowo i zdrowotnie dań. Jesteśmy w stanie cofnąć czas przede wszystkim odżywianiem, możemy wyleczyć ciało i duszę tylko odpowiednią kompozycją substancji odżywczych w produktach głównie roślinnych” – pisze Agnieszka Mielczarek.

https://www.instagram.com/p/BvgVUspAtv_/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ