Doda w najnowszym teledysku bez makijażu! Dlaczego?

Doda w najnowszym teledysku bez makijażu! Dlaczego?

Doda od dwóch miesięcy nagrywa nową płytę. Gwiazda zaśpiewa polskie piosenki z dawnych lat, gdyż chce spełnić marzenie swojej zmarłej babci. Powstał już teledysk promujący album. Gwiazdy nie zobaczymy w nim w makijażu! Skąd taki pomysł? 

Niech żyje bal

Kilka miesięcy temu zmarła ukochana babcia Dody. Pani Pelagia była bardzo związana z wnuczką. Mocno jej kibicowała, a także modliła się, by artystka wreszcie znalazła w życiu prawdziwą miłość. Nowa płyta jest hołdem Dody dla babci.

„Ten teledysk to bardzo spontaniczna decyzja, życie postawiło mnie przed niechcianą sytuacją, jaką była śmierć mojej babci. To mnie wyrzuciło z orbity pozytywnego myślenia, twórczości. Wtedy byłam w trakcie przygotowania mojej solowej płyty, ale jak już się w miarę otrząsnęłam, to postanowiłam spełnić jej marzenie, czyli zrobić płytę w stylu piosenki „Niech żyje bal”, bo bardzo jej się podobało moje wykonanie utworu Maryli Rodowicz w Opolu. Cały czas mi mówiła, że fajnie byłoby, gdyby w takiej konwencji była cała płyta. Ja odpowiadałam: Babcia, błagam…” – mówiła Doda w rozmowie z „Party”.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/a.535710036474284/2119010051477600/?type=3&theater

Doda w najnowszym teledysku bez makijażu! Dlaczego?

Jednak w piosenkarce coś pękło. Zdecydowała, że spełni marzenie babci. Okazuje się, że nowa płyta jest dla niej nie tylko wyzwaniem artystycznym, ale również rodzajem terapii… Gwiazda w teledysku „Nie wolno płakać” nie ma na sobie makijażu! Skąd ta zmiana?

„Niedawno pomyślałam, że zrobię to. Może to rodzaj terapii dla mnie, odskoczni, może się wkręcę. Od dwóch miesięcy pracuję nad płytą pełną coverów starych, polskich piosenek. A teledysk do singla, który stworzyliśmy specjalnie, to autorska piosenka, zrobiliśmy niedawno w lesie, na polanie, w scenerii polskiej, wiejskiej, jesiennej” – zdradziła piosenkarka.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/a.535710036474284/2120943041284301/?type=3&theater

Fani są zachwyceni naturalnym wizerunkiem Dody.

„Pomysł wyszedł z tego, że ja sama nie maluję się od czterech lat, męczy mnie to, że zupełnie inaczej wyglądam na scenie, a inaczej poza nią. Wygodniej byłoby, gdybym zminimalizowała make-up. Poza tym chciałam zrobić ten teledysk inaczej. Nie tylko w długiej sukni i z orkiestrą, ale chciałam pokazać się w naturalnej odsłonie, takiej delikatnej. Sama piosenka jest czuła, mówiąca o odejściu najbliższej osoby, o przemijaniu” – mówiła Doda. 

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/a.535710036474284/2120943024617636/?type=3&theater

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ